czwartek, 24 maj 2018 10:54

Kasegenya & Co. dołącza do sieci Russell Bedford

Russell Bedford International przyjął do grupy kolejną firmę z Afryki. RBP ogłosił nominację Kasegenya & Co. jako pierwszej firmy świadczącej profesjonalne usługi sieciowe w Tanzanii.

 

Założona w 1993 roku przez obecnego partnera zarządzającego, Beatus Kasegenya, Kasegenya & Co. jest wiodącą firmą średniej wielkości z siedzibą w Arusha, trzecim mieście Tanzanii. Kasegenya & Co. obsługuje klientów w sektorach takich jak: turystyka, rolnictwo, ropa naftowa, budownictwo, produkcja, zdrowie i usługi, a także instytucje / fundacje i organizacje pozarządowe / organizacje charytatywne.

Stephen Hamlet, dyrektor generalny Russell Bedford (fot. obok), podsumował nominację następująco: „xieszę się, że mogę powitać Kasegenya & Co. w sieci. To druga wschodnioafrykańskiej firma, która dołączyła do nas w tym roku. Fantastycznie jest widzieć rosnącą sieć w regionach, które historycznie były niedostatecznie reprezentowane. Z niecierpliwością czekam na spotkanie z zespołem Kasegenya & Co. na naszych nadchodzących konferencjach i życzę im powodzenia.”

Partner zarządzający firmy Kasegenya & Co., Beatus Kasegenya, dodał: „jesteśmy niezmiernie dumni z dołączenia do wysokiej jakości globalnej sieci, takiej jak Russell Bedford. Cieszymy się, że możemy zacząć odkrywać nowe możliwości otwarte dla naszej firmy.”

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Feedforward zamiast feedbacku – jak zwiększyć efektywność organizacji - Russell Bedford https://t.co/UYkn6qWxBx
21hreply
RB__Poland RB Magazine numer 66 - zapraszamy do pobierania za darmo https://t.co/6vybR1p617 https://t.co/8Pt3AgJ8k7
RB__Poland Russell Bedford kontynuuje ekspansję w Afryce - Russell Bedford https://t.co/gdO2jpjBLV
RB__Poland Podwyższenie kapitału zakładowego z innych kapitałów spółki jest dochodem z udziału w jej zyskach (PIT) - Russell B… https://t.co/xDu3ObSmI3