wtorek, 14 czerwiec 2022 07:18

Russell Bedford nominowany do grona finalistów w dwóch kategoriach tegorocznych nagród IAB

Już piąty rok z rzędu Russell Bedford International został nominowany do nagrody w Międzynarodowym Biuletynie Rachunkowości Digital Accountancy Awards. W tym roku grupa otrzymała dwie nominacje: została wybrana jako jeden z czterech finalistów w kategorii „Sieć roku” i jeden z zaledwie dwóch finalistów w kategorii „Inicjatywa na rzecz wellbeing”.

Kandydaci do nagrody „Sieć Roku” musieli wykazać się realizacją strategii rentownego wzrostu, zostać uznani przez branżę za renomowaną markę, konsekwentnie świadczącą wysokiej jakości profesjonalne usługi i wyróżniającą się w wielu kluczowych obszarach strategicznych i operacyjnych w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W kategorii „Inicjatywa na rzecz dobrego samopoczucia roku” kandydaci musieli przedstawić wymierne dowody inicjatywy, która w ciągu ostatniego roku poprawiła samopoczucie pracowników, zarówno fizyczne, jak i psychiczne, oraz przedstawić referencje pracowników, które pokazują, w jaki sposób ich organizacja ich wsparła. Nagroda Wellbeing Initiative of the Year kładzie szczególny nacisk na zapewnianie pracownikom dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego od początku pandemii Covid-19.

 „To wielki zaszczyt być nominowanym do nagrody IAB piąty rok z rzędu – skomentował Stephen Hamlet, CEO Russell Bedford. – Wraz z prestiżową nagrodą „Sieć roku”, w której byliśmy dumnymi zwycięzcami roku 2019, szczególnie cieszy mnie, że zostałem wyróżniony w kategorii „Inicjatywa roku na rzecz dobrego samopoczucia". Stanowi to bardzo ważne uznanie inicjatyw i treści, które stworzyliśmy w ostatnich latach, jednocześnie znacznie ulepszając nasz program w zakresie wyzwania, które pandemia Covid-19 postawiła naszym ludziom na całym świecie. Nie możemy się doczekać dołączenia do innych cenionych nominowanych podczas ceremonii wręczenia nagród 29 czerwca w Londynie, gdzie niezależnie od wyniku, ja i nasz rozszerzony zespół skorzystamy z okazji, aby świętować nasze wspólne wysiłki i sukcesy z ostatniego roku”.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Polski ład 2022

okladka polski lad

Polski ład to jeden z największych projektów rewolucjonizujących polskie prawo podatkowe. Wprowadza do niego wiele nowych praw, a także rozwiązania, które przez lata nie mogły się przebić, negowane przez przedsiębiorców, a nawet ich Rzecznika, jak np. de facto likwidację podatku liniowego. W niniejszej publikacji przedstawiamy najważniejsze zmiany.

Pobierz poradnik

Facebook

Twitter

RB__Poland Wprowadzenie preferencji dla samotnych rodziców w Polskim Ładzie 2.0 - Russell Bedford https://t.co/ykFcWvpYt4
RB__Poland Prezentacja i ujawnienie informacji w sprawozdaniu finansowym według KSR nr 8. - Russell Bedford https://t.co/Mv6LP8XvYY
RB__Poland Działalność deweloperska według Krajowego Standardu Rachunkowości nr 8 - Russell Bedford https://t.co/o62rFHzWMo
RB__Poland Ograniczenie dostępu do zawodu księgowego? - Russell Bedford https://t.co/YWiQ1gV1QC