wtorek, 10 maj 2022 10:56

XVI ranking Rzeczpospolitej. Nadal mocna pozycja Russell Bedford

Redakcja „Rzeczpospolitej” już po raz szesnasty zorganizowała ranking firm doradztwa podatkowego. Zaprezentowano największe firmy na rynku doradztwa. Wśród nich po raz kolejny pojawia się Russell Bedford. Potwierdza to mocną pozycję firmy.

Zestawienie Rzeczpospolitej wskazuje na dobrą kondycję branży. Ze względu na zmieniające się otoczenie prawne, w tym największy od lat pakiet zmian Polskiego ładu, doradcy mieli sporo pracy i ich usługi cieszyły się zainteresowaniem.

W rankingu według przychodów zajmujemy 19. miejsce, a według liczby doradców podatkowych – 40.

Z roku na rok rozwijamy się, aby móc jeszcze lepiej wykonywać powierzone nam zadania. Ma to swoje odzwierciedlenie w wynikach kolejnych największych rankingów w skali krajowej.

Niezmiernie nam miło, że jesteśmy również w tym roku obecni w tym prestiżowym zestawieniu.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Kalendarz spotkań

calendar

Ruszamy z cyklem spotkań z przedsiębiorcami. Dzięki nim możemy wdrożyć optymalną pomoc dla naszych obecnych i przyszłych klientów. Tutaj możesz zobaczyć wszystkie przyszłe wydarzenia. Zapraszamy.

Zobacz terminy

Facebook

Twitter

RB__Poland Opublikowano nowe formularze dotyczące cen transferowych TPR-C i TPR-P wersja 4. Kogo dotyczą i od kiedy obowiązują… https://t.co/1fI9PjzMaM
RB__Poland Co nowego wprowadza ustawa deweloperska? Podsumowanie - Russell Bedford https://t.co/VZCDnRPM7B
RB__Poland Komentarz eksperta - Russell Bedford https://t.co/n85OOASb5d https://t.co/qtoyqJuBpK
RB__Poland Dzień cen transferowych - zapraszamy 21.10. Katowice - Russell Bedford https://t.co/nUN0TA2yXA https://t.co/8PfPdQaMov