środa, 30 marzec 2022 08:13

Russell Bedford ogłasza drugi najwyższy wzrost przychodów w IAB

Wielokrotnie nagradzana sieć Russell Bedford International przedstawiła kilka znakomitych statystyk wydajności po analizie niedawno opublikowanych wyników Światowego Badania Biuletynu Rachunkowości, które obejmują dane dotyczące opłat i stopy wzrostu wszystkich międzynarodowych grup księgowych.

Russell Bedford utrzymał swoją pozycję w Top 20 International Network, rosnąc o 17% w 2021 r., kontynuując tym samym imponującą i stałą trajektorię wzrostową, która przyspieszyła w ostatnich latach. Wzrost sieci był drugim co do wielkości wzrostem spośród wszystkich sieci w Top 20 i ponad dwukrotnie wyższym od średniego wzrostu we wszystkich sieciach międzynarodowych.

W czterech z sześciu regionów Russell Bedford znalazł się w pierwszej dziesiątce pod względem osiągniętego wzrostu procentowego, przy czym Europa odnotowała drugi najwyższy wzrost spośród wszystkich sieci Top 20.

Prezes Russell Bedford, Stephen Hamlet, skomentował wynik: „Jestem niezwykle dumny, widząc tak pozytywne wyniki tegorocznego światowego badania International Accounting Bulletin’s World Survey. Raport podkreśla ogromne postępy poczynione przez sieć w ciągu ostatniego roku, wykazując znaczny wzrost i osiągnięcia, które doprowadziły do ​​kolejnego roku niesamowitych wyników. Widząc wysiłki wielu osób, które doprowadziły do ​​tak wielkich osiągnięć, czerpiemy ogromną satysfakcję. Zbliżając się do ukończenia piątego roku na stanowisku CEO, jestem niesamowicie wdzięczny, że poprowadziłem Russell Bedford na tej ścieżce, utrzymując taki rozmach i nie mogę się doczekać kolejnych 12 miesięcy nowych możliwości i ciągłych sukcesów. Jest to zasługa determinacji i ambicji naszych ludzi na całym świecie oraz nieustannego wsparcia i ciężkiej pracy naszego zarządu i mojego zespołu”.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Polski ład 2022

okladka polski lad

Polski ład to jeden z największych projektów rewolucjonizujących polskie prawo podatkowe. Wprowadza do niego wiele nowych praw, a także rozwiązania, które przez lata nie mogły się przebić, negowane przez przedsiębiorców, a nawet ich Rzecznika, jak np. de facto likwidację podatku liniowego. W niniejszej publikacji przedstawiamy najważniejsze zmiany.

Pobierz poradnik

Facebook

Twitter

RB__Poland Przekształcenie spółki a własność nieruchomości rolnych i leśnych - Russell Bedford https://t.co/gUAcRq8b5A
3mreply
RB__Poland Krajowy System e-Faktur – planowane zmiany dotyczące uprawnionych podmiotów - Russell Bedford https://t.co/aADFLivWTJ