wtorek, 29 marzec 2022 11:06

Wielki sukces Russell Bedford! Wysoka pozycja w XVI Rankingu Firm i Doradców Podatkowych według Dziennik Gazeta Prawna

XVI Ranking Firm i Doradców Podatkowych według Dziennik Gazeta Prawna daje nam mocne miejsce pośród firm doradczych.

Z dumą informujemy, że znaleźliśmy się na 15. miejscu wśród największych marek doradztwa podatkowego.

Russell Bedford Poland ma:

  • 5 doradców podatkowych,
  • 14 radców prawnych,
  • 12 adwokatów,
  • 2 biegłych rewidentów,
  • 770 klientów,

Rewelacyjny wynik, osiągnięty po raz kolejny, dowodzi wysokiej jakości naszych usług i jest zasługą rewelacyjnego zespołu profesjonalistów i pasjonatów prawa podatkowego.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Polski ład 2022

okladka polski lad

Polski ład to jeden z największych projektów rewolucjonizujących polskie prawo podatkowe. Wprowadza do niego wiele nowych praw, a także rozwiązania, które przez lata nie mogły się przebić, negowane przez przedsiębiorców, a nawet ich Rzecznika, jak np. de facto likwidację podatku liniowego. W niniejszej publikacji przedstawiamy najważniejsze zmiany.

Pobierz poradnik

Facebook

Twitter

RB__Poland Krajowy System e-Faktur – planowane zmiany dotyczące uprawnionych podmiotów - Russell Bedford https://t.co/aADFLivWTJ
RB__Poland Stawka VAT przy refakturowaniu kosztów ubezpieczenia przedmiotu leasingu na leasingobiorcę - Russell Bedford https://t.co/427FLNijsR