piątek, 18 marzec 2022 13:01

Russell Bedford  osiąga świetne wyniki jako firma konsultingowa

W najnowszym raporcie Międzynarodowego Biuletynu Rachunkowości sieć RB znalazła się w czołówce, jeśli chodzi o profil doradczy.

International Accounting Bulletin – World Survey 2022 uplasował grupę Russell Bedford International na wysokim miejscu pod kątem doradztwa. Dochody sieci w tym zakresie dają nam 21 miejsce wśród pozostałych gigantów konsultingowych. Russell Bedford Dmowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka, jako członek międzynarodowej sieci firm doradczych Russell Bedford jest dumne z osiągniętego wyniku. Gratulujemy wszystkim członkom na całym świecie, a także kolegom z polskiego zespołu.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Polski ład 2022

okladka polski lad

Polski ład to jeden z największych projektów rewolucjonizujących polskie prawo podatkowe. Wprowadza do niego wiele nowych praw, a także rozwiązania, które przez lata nie mogły się przebić, negowane przez przedsiębiorców, a nawet ich Rzecznika, jak np. de facto likwidację podatku liniowego. W niniejszej publikacji przedstawiamy najważniejsze zmiany.

Pobierz poradnik

Facebook

Twitter

RB__Poland Krajowy System e-Faktur – planowane zmiany dotyczące uprawnionych podmiotów - Russell Bedford https://t.co/aADFLivWTJ
RB__Poland Stawka VAT przy refakturowaniu kosztów ubezpieczenia przedmiotu leasingu na leasingobiorcę - Russell Bedford https://t.co/427FLNijsR