środa, 21 marzec 2018 09:55

Sukces grupy to zasługa także Russell Bedford Poland

„Taking You Further” – to nowe hasło RBI na ten rok, które wskazuje główny kierunek działań grupy – bądź z nami, a będziemy wspierać cię w rozwoju. Razem z nami osiągniesz więcej.

 

Wagę wspólnego rozwoju podkreśla Stephen Hamlet, CEO RBI – Każdy klient chce być dobrze poznany – mówi. – Profesjonalna obsługa ma miejsce wtedy, kiedy znamy kogoś bardzo dobrze. Dlatego spotkania są takie ważne. Na nich można wypić kawę, porozmawiać i poznać kogoś. W dobie nieustannej debaty nad cyfryzacją, automatyzacją i maszynami przejmującymi rolę ludzi zawsze podkreślamy, że ludzie są najważniejsi. Nic nie zastąpi rozmowy dwóch osób. Jest dla nas jasne, że ludzie zawsze będą pierwszoplanowi.

Na ludzi stawia też Russell Bedford Poland.

– Obecność polskich biur w Russell Bedford International wzmacnia pozycję grupy na rynku Europy Środkowej – mówi Andrzej Dmowski, partner zarządzający RBP. – Mamy jedną z największych siatek biur, a nasz zespół powiększa się o nowe osoby. Polska jest krajem o jednym z najwyższych poziomów wykształcenia w Europie i my to wykorzystujemy, skupiając wybitnych specjalistów. Wartością dodaną Russell Bedford Poland jest również szeroki zakres usług, jakich nie świadczy bodajże żadna inna firma w Polsce. To nie tylko doradztwo prawne czy audytorskie, lecz także Alternatywne Fundusze Inwestycyjne, a także wpisujące się w trend CSR – społecznej odpowiedzialności biznesu – audyty dotyczące ochrony środowiska.

Russell Bedford Poland to energia, współpraca, aktywność. Grupa dysponuje energiczną społecznością tworzenia inicjatyw i udzielania porad. W Polsce ma biura w Warszawie, Krakowie i w Katowicach. Tworzy też kolejne, między innymi w Gdańsku. Misją RBI jest opleść Polskę siatką punktów konsultacyjnych, które będą niosły wsparcie prawne, podatkowe i ubezpieczeniowe dla dobra rozwoju polskiej przedsiębiorczości.

Zdjęcie główne: oddział Warszawa

Oddział w Krakowie

Oddział w Katowicach

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Feedforward zamiast feedbacku – jak zwiększyć efektywność organizacji - Russell Bedford https://t.co/UYkn6qWxBx
21hreply
RB__Poland RB Magazine numer 66 - zapraszamy do pobierania za darmo https://t.co/6vybR1p617 https://t.co/8Pt3AgJ8k7
RB__Poland Russell Bedford kontynuuje ekspansję w Afryce - Russell Bedford https://t.co/gdO2jpjBLV
RB__Poland Podwyższenie kapitału zakładowego z innych kapitałów spółki jest dochodem z udziału w jej zyskach (PIT) - Russell B… https://t.co/xDu3ObSmI3