niedziela, 11 marzec 2018 09:35

RB Akademia wśród 10 najlepszych firm szkoleniowych 2017 roku według Gazety Finansowej

Nasz dział szkoleń po raz kolejny znalazł się w top 10 najlepszych firm szkoleniowych według Gazety Finansowej, która wyśrubowanymi kryteriami sprawdza jakość szkoleń biznesowych dostępnych na polskim rynku.

 

Poprzedni rok był dla nas sprzyjający, a 2018 z pewnością będzie jeszcze bardziej pomyślny. Dzięki wspólnemu wysiłkowi odświeżyliśmy bowiem naszą ofertę. Na nowej stronie dedykowanej szkoleniom: www.rbakademia.pl – dostosowujemy się do zmian, jakie daje nam rynek nowych technologii. Proponujemy nowe funkcjonalności, jak np. możliwość podglądu swoich poprzednich zgłoszeń, możliwość dodawania szkoleń do obserwowanych, możliwość wyszukiwania zaawansowanego tematu po miejscu, kategorii, dacie, etc., możliwość szybkiego kontaktu – centrum pomocy (faq, etc). Dla wygody klientów stworzyliśmy system opłat, którego nie ma żadna firma szkoleniowa w Polsce, to jest automatyzację rabatów i dynamiczne ceny, zwiększające się im bliżej terminu szkolenia. Cały portal jest robiony autorsko przez naszych programistów i dział marketingu, który śledzi trendy na rynku szkoleniowym i dostosowuje je do polskiej branży.

Wykwalifikowana kadra i świetne zaplecze – to gwarancja sukcesu, który potwierdza obecność naszej grupy szkoleniowej w rankingach. Tym razem zostaliśmy docenieni za wielkość przychodów, liczbę klientów indywidualnych i liczbę wykładowców.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Feedforward zamiast feedbacku – jak zwiększyć efektywność organizacji - Russell Bedford https://t.co/UYkn6qWxBx
22hreply
RB__Poland RB Magazine numer 66 - zapraszamy do pobierania za darmo https://t.co/6vybR1p617 https://t.co/8Pt3AgJ8k7
RB__Poland Russell Bedford kontynuuje ekspansję w Afryce - Russell Bedford https://t.co/gdO2jpjBLV
RB__Poland Podwyższenie kapitału zakładowego z innych kapitałów spółki jest dochodem z udziału w jej zyskach (PIT) - Russell B… https://t.co/xDu3ObSmI3