wtorek, 28 grudzień 2021 07:50

Russell Bedford przekazuje 5000 funtów Instytutowi Biegłych Rewidentów w Kenii

W ramach programu społecznej odpowiedzialności biznesu Russell Bedford, w tym roku we współpracy z Russell Bedford Alexander & Associates z Kenii, przekazał kwotę 5000 funtów na rzecz Institute of Certified Public Accountants of Kenya (ICPAK). Darowizna bezpośrednio wesprze program stypendialny instytutu, stypendium ICPAK Accounting & Finance (ICPAK A & F), które zostało ustanowione w 2015 roku.

Program ma na celu zapewnienie możliwości kształcenia uniwersyteckiego uzdolnionym akademicko młodym Kenijczykom, którzy chcą nadal kształcić się w zakresie rachunkowości, a nie mają ku temu środków. Stypendium zapewnia błyskotliwej, zasłużonej kenijskiej młodzieży możliwość wejścia wyżej na drabinie społecznej.

W ramach programu stypendyści otrzymują czesne przez cztery lata, podstawowe zakwaterowanie w hostelu oraz dodatkowe pieniądze na transport i codzienne utrzymanie. Aby zmaksymalizować wpływ tego stypendium i zapewnić trwałe zmiany, ICPAK koncentruje się na absolwentach szkół średnich o wysokim potencjale, którzy już wykazali się doskonałością w zajęciach szkolnych i pozalekcyjnych, ale brakuje im środków finansowych na kontynuowanie edukacji uniwersyteckiej.

Stypendium ICPAK jest skierowane do uczniów potrzebujących, którzy osiągają wysokie wyniki, zidentyfikowanych na podstawie oceny ich wyników na ogólnokrajowych egzaminach na świadectwo ukończenia szkoły średniej w Kenii (KCSE), którzy spełniają kryteria kwalifikacyjne zweryfikowane przez Komitet ds. Wdrażania Stypendiów ICPAK.

Reena Nagda Shah, partner w Russell Bedford Alexander & Associates, kenijskiej firmie członkowskiej Russell Bedford, powiedziała: „Jesteśmy bardzo wdzięczni za wkład zarządu Russell Bedford International w Kenię. Darowizna ta bezpośrednio wesprze osoby, które pasjonują się karierą w księgowości, ale bez wsparcia finansowego mogą nigdy nie zrealizować swoich marzeń. Dziękuję”.

„Podjęcie decyzji w sprawie corocznego odbiorcy darowizny charytatywnej Russell Bedford zajmuje ważne miejsce w naszym kalendarzu – komentuje Stephen Hamlet, CEO Russell Bedford – oferując nam chwilę na poznanie tych, którzy mają mniej szczęścia niż my, ale którzy w równym stopniu zasługują na szansę na rozwój. Mam przyjemność przekazać główną darowiznę Russell Bedford w 2021 r. ICPAK, który wykonuje niesamowitą pracę, aby wspierać młode talenty potrzebujących dodatkowej pomocy, aby rozpocząć karierę i jednocześnie znacząco poprawić swoje perspektywy na przyszłość”.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Polski ład 2022

okladka polski lad

Polski ład to jeden z największych projektów rewolucjonizujących polskie prawo podatkowe. Wprowadza do niego wiele nowych praw, a także rozwiązania, które przez lata nie mogły się przebić, negowane przez przedsiębiorców, a nawet ich Rzecznika, jak np. de facto likwidację podatku liniowego. W niniejszej publikacji przedstawiamy najważniejsze zmiany.

Pobierz poradnik

Facebook

Twitter

RB__Poland Międzynarodowa Konferencja Podatkowa i EMEA 2022 Russell Bedford tym razem w Genewie - Russell Bedford https://t.co/yZrASmxWV2
RB__Poland Trwa stan zagrożenia epidemicznego – skutki dla obowiązków podatkowych oraz prawa upadłościowego - Russell Bedford https://t.co/rJAbpM8ri6
RB__Poland Rozporządzanie nieruchomościami w spółce komandytowo-akcyjnej - Russell Bedford https://t.co/MaYkAFlfWj
RB__Poland Zasiedzenie nieruchomości a spadkobiercy posiadacza - Russell Bedford https://t.co/hkaHF4a4Qd