czwartek, 02 grudzień 2021 08:31

2021 Marketing Meeting – spotkanie Russell Bedford Marketing i Młodych Partnerów i Menedżerów

Pierwsze niewirtualne spotkania Russell Bedford od prawie dwóch lat odbyły się w zachwycającej stolicy Portugalii, Lizbonie. W tym gorąco wyczekiwanym spotkaniu wzięli udział przedstawiciele marketingu i menedżerowie oraz młodzi partnerzy z sieci Russell Bedford.

Otwierając pierwsze z dwóch spotkań, 2021 Marketing Meeting, Helena Neto z Luxulting  Luxury Consulting poprowadziła znakomitą sesję na temat zróżnicowanych strategii marketingowych.

Delegaci dowiedzieli się o strategiach marketingowych wdrażanych przez niektóre z najbardziej znanych marek luksusowych i premium na świecie oraz o tym, jak przełożyć te przykłady na strategie marketingowe dla własnych firm. Po obiedzie w formie bufetu grupa zebrała się ponownie na popołudniowe sesje, zaczynając od aktualizacji dostarczonej przez Stephena Hamleta na temat Przeglądu strategicznego Russell Bedford 2021 i tego, jak należy dostosować go do strategii marketingowych firm członkowskich.

Po krótkiej przerwie na kawę, grupa przystąpiła do podsumowania porannej sesji, omawiając najważniejsze wnioski oraz nowe strategie i taktyki marketingowe, które mieli nadzieję wdrożyć we własnych firmach. Następnie grupa podzieliła się na mniejsze grupy, aby wspólnie analizować własne marki za pomocą Pryzmatu Tożsamości Marki Kapferera, aby zidentyfikować i zbadać sześć elementów pryzmatu: budowę ciała, osobowość, kulturę, relacje, własny wizerunek i refleksję.

Wieczorem delegaci przyłączyli się do kolacji w argentyńskiej restauracji La Paparrucha, restauracji na dachu ze spektakularnymi widokami na miasto w nocy.

Kolejny dzień spotkania młodych partnerów i menedżerów rozpoczęło się we wtorek rano sesją Stephena Hamleta, aktualizującego wszystko, co miało miejsce w ubiegłym roku w sieci. Następnie delegaci usłyszeli od Ricardo Correia, partnera w lizbońskiej firmie członkowskiej Russell Bedford, Tocha, Chaves & Associados. Ricardo wygłosił prezentację na temat prowadzenia działalności w Portugalii. Menagerowie, Carla Afonso i Dora Sousa, dołączyli następnie do serii interaktywnych warsztatów, w tym „Lepsze poznanie siebie: Przełamywanie lodów i tworzenie sieci” oraz „Krzesła talentów: Komunikacja i autoprezentacja”. Po obiedzie delegaci zaangażowali się w analizę SOAR: wizja, wartości i cel.

Po zakończeniu spotkania delegaci spotkali się w Café Luso, klimatycznej restauracji w centrum Lizbony, mieszczącej się w piwnicach i stajniach XVII-wiecznego pałacu, na drinki, kolację i wspaniały występ portugalskiej muzyki „fado” na żywo.

Kolejny dzień Spotkania Młodych Partnerów i Menedżerów rozpoczął się w środę rano w „World Café” – sesją rozwijania umiejętności przywódczych, po której nastąpiła praca nad LEGO Serious Play®. Na zakończenie delegaci wzięli udział w sesji „KISS”, podczas której każdy z delegatów stworzył swój indywidualny plan rozwoju. Spotkanie zakończyło się obiadem w formie bufetu przed wyjazdami indywidualnymi.

 „To była absolutna przyjemność móc ponownie spotkać się z naszymi międzynarodowymi kolegami na prawdziwych, osobistych spotkaniach – podsumowuje Stephen Hamlet. – Zarówno przedstawiciele marketingu z naszej globalnej sieci, jak i menedżerowie oraz młodzi partnerzy wnoszą niesamowity entuzjazm i wigor, są pełni świeżych pomysłów oraz nowych i inspirujących sposobów rozwoju siebie i swoich firm, jednocześnie wspierając rozwój sieci Russell Bedford. Jedną z największych lekcji wyciągniętych w ciągu ostatnich 18 miesięcy od ostatniego spotkania jest zwiększenie znaczenia relacji, zaangażowania się i uczenia się od siebie nawzajem. Nasze spotkania w Lizbonie były tego uosobieniem i przypomniały, aby nigdy nie brać tych wyjątkowych chwil połączenia za pewnik. Ogromne podziękowania dla naszych kolegów, którzy podjęli wysiłek podróżowania na te spotkania. Nie mogę się doczekać ponownego połączenia podczas naszych przyszłych wydarzeń”.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Polski ład 2022

okladka polski lad

Polski ład to jeden z największych projektów rewolucjonizujących polskie prawo podatkowe. Wprowadza do niego wiele nowych praw, a także rozwiązania, które przez lata nie mogły się przebić, negowane przez przedsiębiorców, a nawet ich Rzecznika, jak np. de facto likwidację podatku liniowego. W niniejszej publikacji przedstawiamy najważniejsze zmiany.

Pobierz poradnik

Facebook

Twitter

RB__Poland Zmiany w cenach transferowych w ramach Polskiego Ładu. Część II - Russell Bedford https://t.co/cjAykIp0z8
RB__Poland Przeciwdziałanie nielegalnemu zatrudnieniu – walka z szarą strefą w Polskim Ładzie - Russell Bedford https://t.co/ObA05dxkuX
RB__Poland @RBakiewicz @tterlikowski *Ferowanie, nie forowanie.
RB__Poland Co z błędami księgowych spowodowanymi przez przepisy tzw. Polskiego Ładu? - Russell Bedford https://t.co/5HNFd3ZM9p