środa, 07 marzec 2018 09:31

RBP na Prawniczych Targach Praktyk i Pracy

13.03. grupa Russell Bedford Poland po raz kolejny będzie obecna na Prawniczych Targach Praktyk i Pracy, organizowanych przez BCSystems Legal Recruitment & Business Advisory.

 

W dniu 13 marca 2018 roku w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie, w holu głównym oraz sali wystawienniczej nr 0.97, zaprezentują się wystawcy 8. edycji targów Będą to nie tylko prestiżowe polskie i międzynarodowe kancelarie, ale również firmy ściśle związane z branżą prawną. Wśród wystawców nie może zabraknąć Russell Bedford – jednej z najbardziej prestiżowych firm, zapewniających bezpieczną i pasjonującą ścieżkę kariery. 

Jako pracodawca RBP prowadzi rekrutacje na takie stanowiska jak: konsultant podatkowy, adwokat, radca prawny, aplikant. 

Starając się sprostać oczekiwaniom kandydatów, dajemy wsparcie merytoryczne wybitnych ekspertów i stabilne warunki zatrudnienia. Dołączając do naszego zespołu masz możliwość uczestnictwa w ambitnych i bardzo ciekawych projektach. 

Zapraszamy na profil Russell Bedford Poland w biuletynie Targów Praktyk i Pracy: http://targiprawnicze.pl/kontakt

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Feedforward zamiast feedbacku – jak zwiększyć efektywność organizacji - Russell Bedford https://t.co/UYkn6qWxBx
22hreply
RB__Poland RB Magazine numer 66 - zapraszamy do pobierania za darmo https://t.co/6vybR1p617 https://t.co/8Pt3AgJ8k7
RB__Poland Russell Bedford kontynuuje ekspansję w Afryce - Russell Bedford https://t.co/gdO2jpjBLV
RB__Poland Podwyższenie kapitału zakładowego z innych kapitałów spółki jest dochodem z udziału w jej zyskach (PIT) - Russell B… https://t.co/xDu3ObSmI3