czwartek, 22 luty 2018 09:28

Russell Bedford stawia na ludzi i relacje - zobacz najnowszy film na kanale RBI Live

W filozofii grupy Russell Bedford od początku i niezmiennie najważniejsze są kontakty międzyludzkie. Żadna maszyna nie zastąpi spotkań i rozmów face to face.

 

RB International to energia, współpraca i aktywność – wartości, które nie istnieją bez relacji ludzi, którzy spotykają się zarówno w świecie wirtualnym, jak i na żywo.

„W dobie nieustannej debaty nad cyfryzacją, automatyzacją i maszynami przejmującymi rolę ludzi zawsze podkreślamy, że ludzie są najważniejsi. Nic nie zastąpi rozmowy dwóch osób. Jest dla nas jasne, że ludzie zawsze będą pierwszoplanowi we wszystkich usługach dla klientów – mówi Stephen Hamlet, CEO Russell Bedford International.”

Współpraca z RB to możliwości, jakie daje międzynarodowa sieć połączeń między ludźmi. To znajomość lokalnych uregulowań i lokalnego rynku, pozyskiwana od osób, które mają w danej branży ogromną wiedzę. Rozmowy i spotkania ożywiają biznes i dają mu mocną pozycję. „Uczymy się od siebie nawzajem, poznając różne kraje i różne kultury – mówi Hamlet. – Tworzymy grupy praktyk, centra doskonalenia, ekspertyzy techniczne, specjalizacje branżowe i centra wiedzy.”

Zobacz najnowszy film RB na kanale RBI Live: 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Brak zgody na dokonanie czynności na rzecz członka zarządu spółki nie powoduje nieważności czynności dokonanej na r… https://t.co/BjWsybo7j4
RB__Poland Nowe przepisy dotyczące magazynu call-off stock już obowiązują - Russell Bedford https://t.co/t0wGajH6KO
RB__Poland @PolskaPolicja Policja nie powinna pozwalać na komentarze bazujące na mowie nienawiści, a pod tymi dwoma wybiórczym… https://t.co/rMglFDjqmQ
RB__Poland Feedforward zamiast feedbacku – jak zwiększyć efektywność organizacji - Russell Bedford https://t.co/UYkn6qWxBx