wtorek, 05 październik 2021 13:36

Russell Bedford powołuje AM&A na członka w Marsylii

Globalna sieć usług profesjonalnych, Russell Bedford International, ogłosiła powołanie Amirault Mallen & Associés (AM&A) na swoją firmę członkowską w Marsylii i regionie Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże (PACA), we Francji.

Firma dołącza do dotychczasowych członków sieci z siedzibą w Paryżu, Lyonie i Nantes. Istniejąca od prawie dziesięciu lat AM&A to grupa francuskich firm księgowych i audytorskich z siedzibą w Marsylii i otaczającym ją obszarze Bouches-du-Rhône, który jest drugim co do wielkości obszarem metropolitalnym Francji pod względem liczby ludności.

Do firm należą Orgatec, Cegex Littoral, Étang de Berre Expertise oraz FB Audit & Conseil. Grupa działa w dziesięciu biurach w całym regionie PACA. Sześciu partnerów i 95 pracowników obsługuje około 2500 klientów, oferując szeroką gamę usług, w tym usługi księgowe, podatkowe, prawne, płace, audyt, doradztwo w zakresie zarządzania i zarządzanie majątkiem.

Klienci pochodzą z różnych branż i obejmują głównie małe i średnie przedsiębiorstwa, a także duże firmy krajowe oraz firmy i stowarzyszenia usług profesjonalnych.

- Rozmiar i zakres usług AM&A stanowią znaczący impuls dla francuskiej sieci Russell Bedford – komentuje Stephen Hamlet. – Witam Oliviera i jego zespół i życzę im wszelkich sukcesów w tej nowej szansie na wzrost i rozwój.

Olivier Mallen, współzałożyciel AM&A, dodał: - dołączenie do Russell Bedford International to dla nas ekscytująca decyzja. Nasi klienci wymagają wysokiej jakości usług bez ograniczeń. Mamy nadzieję, że dzięki wsparciu i powiązaniom naszej grupy za pośrednictwem sieci Russell Bedford będziemy zawsze spełniać oczekiwania naszych klientów w dostarczaniu potrzebnych im usług na całym świecie.

Emmanuel Amirault, współzałożyciel AM&A, powiedział: - po konsultacjach ze wszystkimi naszymi partnerami wydawało nam się, że ten wybór jest zarówno bardzo spójny, jak i oczywisty. Rzeczywiście, dzielenie się umiejętnościami i wartościami, które nas łączą, pomoże zapewnić i utrwalić codzienne wsparcie, które zapewniamy wszystkim naszym klientom, ze znaczącym międzynarodowym akcentem. Rozpoczyna się nowa i piękna przygoda!

Christian Esposito, partner i dyrektor zarządzający Étang de Berre Expertise, skomentował: „Dołączenie do Russell Bedford International było dla nas oczywistym wyborem w połączonym świecie, w którym klienci coraz częściej szukają lokalnego wsparcia w Europie i poza nią. jakość świadczonych usług pozwala nam pozycjonować się z nowym celem, ale na rynku, który znamy i z poziomem jakości usług, który zawsze stosowaliśmy wobec naszych klientów.” Franck Baumander, partner i prezes FB Audit & Conseil powiedział: „Możliwość dołączenia do Russell Bedford International stanowi wielką szansę na rozwój i wzrost naszej międzynarodowej bazy klientów. Jakość oferowanych przez nas zindywidualizowanych usług pozwala nam się wyróżniać poprzez dostarczanie naszej wiedzy firmom poprzez wchodzenie na nowe rynki.”

Anthony Liger, partner i dyrektor zarządzający Orgatec, dodał: „Chcieliśmy dołączyć do światowej sławy grupy, takiej jak Russell Bedford, aby znaleźć synergię i móc wspierać naszych klientów w ich międzynarodowym rozwoju”.

Vivien Besse-Desmoulières, przyszły partner w AM&A CEGEX, skomentowała: „W zawodzie, który stale się rozwija, otwarcie na arenie międzynarodowej wydaje się być realną szansą i nie bez powodu cyfryzacja zawodu daje nam wszystkie optymalne warunki do udziału wzrost naszych klientów. Profesjonalizm i wartości Russell Bedford International doskonale wpisują się w naszą wizję, dzięki czemu nasza współpraca będzie prawdziwym sukcesem”. Klaus-Peter Hillebrand, dyrektor generalny zarządu Russell Bedford na region EMEA, dodał: „Witamy w naszych nowych kolegach w Marsylii! Cieszę się, że mogę rozpocząć współpracę z zespołem w celu zapewnienia klientom najwyższej jakości usług, ponieważ staramy się generować jeszcze więcej możliwości biznesowych”.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Rozliczanie środków z tarczy antykryzysowej

poradnik

Po ponad roku pandemii trwa już proces rozliczania środków pozyskanych między innymi z Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR). Warto zabezpieczyć się na tę okoliczność i dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy rozliczaniu subwencji i w jaki sposób przygotować dokumentację ujmującą jej wydatkowanie.

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Rozprawy bardziej punktualne, ale mniej kulturalne – Obywatelski Monitoring Sądów 2021 - Russell Bedford https://t.co/8dhPH6NVKI
RB__Poland Co należy wiedzieć o prostej spółce akcyjnej oraz jakie są jej wady i zalety? - Russell Bedford https://t.co/0CxNXkMN1o
RB__Poland Przedsiębiorcy dyskutowali na temat zmian podatkowych Polskiego Ładu – nowe zasady rozliczania składki zdrowotnej w… https://t.co/ju5uHHU8AI
RB__Poland Nowe formy zwolnień z kas w związku pakietem e-commerce - Russell Bedford https://t.co/jmQrLTffGs