poniedziałek, 04 październik 2021 14:55

Aż 18 proc. wzrost usług doradztwa podatkowego Russell Bedford International

W zakresie usług doradztwa podatkowego odnotowaliśmy aż 18 proc. wzrost, co poświadcza raport International Accounting Bulletin’s World Survey 2021.

W aktualnym wydaniu raportu, podsumowującego działanie światowych sieci w roku 2020, Russell Bedford International odnotowuje 18 proc. wzrost na polu usług doradztwa podatkowego. Na usługach tego typu grupa zarobiła w ubiegłym roku 130,6 mln $.

Departament doradztwa podatkowego oferuje najwyższej jakości usługi z zakresu polskiego i międzynarodowego prawa podatkowego. W tym między innymi:

  • Due Diligence
  • Cło i akcyza
  • Podatek VAT
  • Podatek PIT
  • Podatek CIT
  • Spory z organami skarbowymi
  • Postępowanie karne skarbowe
  • Przeglądy podatkowe
  • Ceny transferowe
Wykorzystując nasze bogate doświadczenie, proponujemy klientom najkorzystniejsze rozwiązania prawno-podatkowe pozwalające na rozwój ich biznesu, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa podatkowego. Stanowimy wsparcie dla naszych klientów zarówno na etapie planowania, jak i późniejszego wdrażania proponowanych rozwiązań tak, aby czuli, że mają partnera, który z największą starannością dba o ich interesy.

Zapraszamy do kontaktu z działem podatkowym: Doradztwo podatkowe - Russell Bedford

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Rozliczanie środków z tarczy antykryzysowej

poradnik

Po ponad roku pandemii trwa już proces rozliczania środków pozyskanych między innymi z Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR). Warto zabezpieczyć się na tę okoliczność i dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy rozliczaniu subwencji i w jaki sposób przygotować dokumentację ujmującą jej wydatkowanie.

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Rozprawy bardziej punktualne, ale mniej kulturalne – Obywatelski Monitoring Sądów 2021 - Russell Bedford https://t.co/8dhPH6NVKI
RB__Poland Co należy wiedzieć o prostej spółce akcyjnej oraz jakie są jej wady i zalety? - Russell Bedford https://t.co/0CxNXkMN1o
RB__Poland Przedsiębiorcy dyskutowali na temat zmian podatkowych Polskiego Ładu – nowe zasady rozliczania składki zdrowotnej w… https://t.co/ju5uHHU8AI
RB__Poland Nowe formy zwolnień z kas w związku pakietem e-commerce - Russell Bedford https://t.co/jmQrLTffGs