czwartek, 30 wrzesień 2021 14:13

Shajani LLP dołącza do Russell Bedford jako firma członkowska w Albercie w Kanadzie

Globalna sieć usług profesjonalnych, Russell Bedford International, ogłosiła powołanie Shajani LLP na swoją firmę członkowską w Albercie w Kanadzie. Założona w 1984 roku firma Shajani LLP oferuje szeroki zakres usług, w tym księgowość, atestację, doradztwo, księgowość, płace, planowanie i przygotowanie podatkowe, planowanie finansowe, planowanie majątkowe i doradztwo biznesowe.

Działając z nowoczesnych biur w kluczowych miastach Calgary, Edmonton i Red Deer, firma obsługuje około 750 klientów, w tym rodziny, osoby prywatne i MŚP z różnych branż, a także międzynarodowe przedsiębiorstwa, które mają wymogi zgodności poza Kanadą.

„Rekrutacja Shajani LLP to znaczący postęp dla naszego regionu Ameryki Północnej – komentuje dyrektor generalny Russell Bedford, Stephen Hamlet. – Imponujące plany rozwoju firmy i szeroki zakres wiedzy fachowej, w połączeniu z potrzebą wspierania klientów prowadzących działalność międzynarodową, czynią z niej idealnego kandydata do członkostwa w naszej międzynarodowej sieci. Witam Nizama i Shafiqa Shajaniego oraz ich zespół w Russell Bedford i zachęcam ich, aby zaczęli kontaktować się ze swoimi globalnymi odpowiednikami w celu wsparcia ich wspólnych klientów”.

Nizam Shajani, partner podatkowy Shajani, dodał: „Jako firma ambitna, stawiamy sobie za cel rozwój, z agresywną strategią wzrostu, w tym ekspansję w obszarach międzynarodowego i krajowego planowania podatkowego oraz księgowości w chmurze, wraz z przejęciami, w zakresie audytu i rachunkowości. Naszym celem jest wykorzystanie możliwości dostępnych nam jako nowym członkom Russell Bedford International, aby zapewnić, że nasze plany rozwoju staną się rzeczywistością”.

Armando Iannuzzi, dyrektor globalnego zarządu Russell Bedford na Amerykę Północną, dodał: „Cieszę się, że mogę powitać Shajani LLP jako naszą nową firmę członkowską w Albercie w Kanadzie. Ten nowy dodatek jest świadectwem konsekwentnych wysiłków podejmowanych w celu zwiększenia zasięgu Russell Bedford w Ameryce Północnej, przy jednoczesnym zwiększeniu zakresu usług dostępnych dla klientów naszych wspólnych firm w całym regionie. Witamy Nizama, Shafiqa Shajaniego i ich zespół!”

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Rozliczanie środków z tarczy antykryzysowej

poradnik

Po ponad roku pandemii trwa już proces rozliczania środków pozyskanych między innymi z Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR). Warto zabezpieczyć się na tę okoliczność i dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy rozliczaniu subwencji i w jaki sposób przygotować dokumentację ujmującą jej wydatkowanie.

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Rozprawy bardziej punktualne, ale mniej kulturalne – Obywatelski Monitoring Sądów 2021 - Russell Bedford https://t.co/8dhPH6NVKI
RB__Poland Co należy wiedzieć o prostej spółce akcyjnej oraz jakie są jej wady i zalety? - Russell Bedford https://t.co/0CxNXkMN1o
RB__Poland Przedsiębiorcy dyskutowali na temat zmian podatkowych Polskiego Ładu – nowe zasady rozliczania składki zdrowotnej w… https://t.co/ju5uHHU8AI
RB__Poland Nowe formy zwolnień z kas w związku pakietem e-commerce - Russell Bedford https://t.co/jmQrLTffGs