wtorek, 31 sierpień 2021 11:57

Mecenas Dmowski powie o Polskim Ładzie podczas spotkania Skandynawskiej Izby Gospodarczej

Sam projekt Nowego Ładu liczy 226 stron, a wydane z nim wyjaśnienia podatkowe to kolejne 228 stron. Naszym zdaniem każdy przedsiębiorca powinien je znać, a by ułatwić im to zadanie wspólnie z naszym partnerem, Skandinavian Polish Chamber of Commerce, organizujemy spotkanie informacyjne.

Wykład prezentujący założenia Nowego ładu przybliży szanse i zagrożenia, jakie się z nim wiążą. Dzięki niemu będziesz mógł sprawnie dostosować się do nadchodzących zmian. Wykład "The most important tax changes included in the so-called "Polish Deal" project" poprowadzi w języku angielskim dr Andrzej Dmowski, partner zarządzający Russell Bedford Poland. Odbędzie się on 08.09. w formie online. Zapraszamy gorąco.

Zarejestruj się na spotkanie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Rozliczanie środków z tarczy antykryzysowej

poradnik

Po ponad roku pandemii trwa już proces rozliczania środków pozyskanych między innymi z Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR). Warto zabezpieczyć się na tę okoliczność i dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy rozliczaniu subwencji i w jaki sposób przygotować dokumentację ujmującą jej wydatkowanie.

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Rozprawy bardziej punktualne, ale mniej kulturalne – Obywatelski Monitoring Sądów 2021 - Russell Bedford https://t.co/8dhPH6NVKI
RB__Poland Co należy wiedzieć o prostej spółce akcyjnej oraz jakie są jej wady i zalety? - Russell Bedford https://t.co/0CxNXkMN1o
RB__Poland Przedsiębiorcy dyskutowali na temat zmian podatkowych Polskiego Ładu – nowe zasady rozliczania składki zdrowotnej w… https://t.co/ju5uHHU8AI
RB__Poland Nowe formy zwolnień z kas w związku pakietem e-commerce - Russell Bedford https://t.co/jmQrLTffGs