piątek, 09 lipiec 2021 12:26

Russell Bedford powołuje BAFT jako firmę członkowską w Ghanie

Globalna sieć usług profesjonalnych Russell Bedford International ogłosiła powołanie biegłego rewidenta BAFT na swoją firmę członkowską w Akrze w Ghanie.

BAFT to spółka partnerska świadcząca pełen zakres usług w zakresie księgowości i audytu, z siedzibą w Temie, głównym centrum handlowym i największym porcie morskim Ghany, który stanowi część regionu Greater Accra.

Czterech partnerów firmy, z których wszyscy są biegłymi rewidentami, wnosi do sieci znaczną wiedzę zdobytą dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu w lokalnych i międzynarodowych firmach audytorskich, korporacjach i organach publicznych. Założona w 2020 roku firma BAFT jest licencjonowana przez Instytut Biegłych Rewidentów (Ghana) do obsługi wszelkiego rodzaju zadań audytu wewnętrznego i zewnętrznego oraz zapewniania wiarygodności dla organizacji publicznych i prywatnych. Jej usługi obejmują również księgowość, płace, przestrzeganie i planowanie podatkowe oraz doradztwo biznesowe i finansowe.

„Cieszę się, że mogę powitać kolejną afrykańską firmę w naszej rozwijającej się sieci – komentuje dyrektor generalny Russell Bedford, Stephen Hamlet. – Russell Bedford odnotował w ostatnich latach znaczny wzrost w regionie EMEA, zwłaszcza na kontynencie afrykańskim, a powołanie kolejnej firmy oferującej pełen zakres usług jest prawdziwym impulsem dla regionu. Serdecznie witamy w zespole BAFT, czekamy na współpracę z państwem”.

Isaac Yaw Ani, partner w BAFT, dodał: „Dołączenie do Russell Bedford International to wielki moment dla naszej firmy. Nasze nowe członkostwo oznacza, że ​​możemy teraz dokonać ogromnego postępu, praktycznie z dnia na dzień, kontynuując właściwą drogę do osiągnięcia naszych celów strategicznych. Jak na firmę tej wielkości jest to dość rozwijające i przewidujemy, że teraz będziemy mogli skuteczniej zaspokajać potrzeby naszych klientów, jednocześnie poprawiając naszą pozycję rynkową dzięki wiarygodności, jaką zapewnia marka Russell Bedford".

Klaus-Peter Hillebrand, dyrektor zarządu Russell Bedford na region EMEA, dodał: „Z przyjemnością witam BAFT w sieci Russell Bedford, nasze trzecie spotkanie w regionie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Cieszę się, że nasze nowe firmy zaczynają się rozwijać dzięki wsparciu naszej zwartej sieci profesjonalistów".

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Rozliczanie środków z tarczy antykryzysowej

poradnik

Po ponad roku pandemii trwa już proces rozliczania środków pozyskanych między innymi z Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR). Warto zabezpieczyć się na tę okoliczność i dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy rozliczaniu subwencji i w jaki sposób przygotować dokumentację ujmującą jej wydatkowanie.

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Rozprawy bardziej punktualne, ale mniej kulturalne – Obywatelski Monitoring Sądów 2021 - Russell Bedford https://t.co/8dhPH6NVKI
RB__Poland Co należy wiedzieć o prostej spółce akcyjnej oraz jakie są jej wady i zalety? - Russell Bedford https://t.co/0CxNXkMN1o
RB__Poland Przedsiębiorcy dyskutowali na temat zmian podatkowych Polskiego Ładu – nowe zasady rozliczania składki zdrowotnej w… https://t.co/ju5uHHU8AI
RB__Poland Nowe formy zwolnień z kas w związku pakietem e-commerce - Russell Bedford https://t.co/jmQrLTffGs