środa, 07 lipiec 2021 22:24

Russell Bedford Poland doradcą przy zakupie Solid Logistics

W branży logistycznej pojawił się nowy, znaczący gracz. Firma VGL Solid Group powstała w wyniku zakupu przez VGL Group grupy Solid Logistics. Nasi eksperci zabezpieczali transakcję zakupu pod kątem prawnym.

Solid Logistics to wiodący operator logistyczny, mający biura na całym świecie. Z kolei VGL Group to polska firma logistyczna, która od 2000 roku zdążyła mocno osadzić się na rynku. Transakcja zakończyła się zakupem Solid Logistics i przekazaniem udziałów w nowym podmiocie byłym już właścicielom Solid Logistics. Przy operacji doradcami byli mecenasi Andrzej Dmowski i Justyna Kyć z kancelarii Russell Bedford Dmowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Sp. k., których bogate doświadczenie kierunkowe oraz szeroka wiedza usprawniły zakup.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Kalendarz spotkań

calendar

Ruszamy z cyklem spotkań z przedsiębiorcami. Dzięki nim możemy wdrożyć optymalną pomoc dla naszych obecnych i przyszłych klientów. Tutaj możesz zobaczyć wszystkie przyszłe wydarzenia. Zapraszamy.

Zobacz terminy

Facebook

Twitter

RB__Poland Opublikowano nowe formularze dotyczące cen transferowych TPR-C i TPR-P wersja 4. Kogo dotyczą i od kiedy obowiązują… https://t.co/1fI9PjzMaM
RB__Poland Co nowego wprowadza ustawa deweloperska? Podsumowanie - Russell Bedford https://t.co/VZCDnRPM7B
RB__Poland Komentarz eksperta - Russell Bedford https://t.co/n85OOASb5d https://t.co/qtoyqJuBpK
RB__Poland Dzień cen transferowych - zapraszamy 21.10. Katowice - Russell Bedford https://t.co/nUN0TA2yXA https://t.co/8PfPdQaMov