środa, 07 lipiec 2021 22:24

Russell Bedford Poland doradcą przy zakupie Solid Logistics

W branży logistycznej pojawił się nowy, znaczący gracz. Firma VGL Solid Group powstała w wyniku zakupu przez VGL Group grupy Solid Logistics. Nasi eksperci zabezpieczali transakcję zakupu pod kątem prawnym.

Solid Logistics to wiodący operator logistyczny, mający biura na całym świecie. Z kolei VGL Group to polska firma logistyczna, która od 2000 roku zdążyła mocno osadzić się na rynku. Transakcja zakończyła się zakupem Solid Logistics i przekazaniem udziałów w nowym podmiocie byłym już właścicielom Solid Logistics. Przy operacji doradcami byli mecenasi Andrzej Dmowski i Justyna Kyć z kancelarii Russell Bedford Dmowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Sp. k., których bogate doświadczenie kierunkowe oraz szeroka wiedza usprawniły zakup.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Rozliczanie środków z tarczy antykryzysowej

poradnik

Po ponad roku pandemii trwa już proces rozliczania środków pozyskanych między innymi z Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR). Warto zabezpieczyć się na tę okoliczność i dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy rozliczaniu subwencji i w jaki sposób przygotować dokumentację ujmującą jej wydatkowanie.

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Co należy wiedzieć o prostej spółce akcyjnej oraz jakie są jej wady i zalety? - Russell Bedford https://t.co/0CxNXkMN1o
RB__Poland Przedsiębiorcy dyskutowali na temat zmian podatkowych Polskiego Ładu – nowe zasady rozliczania składki zdrowotnej w… https://t.co/ju5uHHU8AI
RB__Poland Nowe formy zwolnień z kas w związku pakietem e-commerce - Russell Bedford https://t.co/jmQrLTffGs