czwartek, 01 lipiec 2021 13:47

Wojeski & Company dołącza do Russell Bedford jako firma członkowska w Albany, w USA

Globalna sieć usług profesjonalnych, Russell Bedford International, ogłosiła powołanie CPA firmy Wojeski & Company, P.C. jako firmy członkowskiej w Albany, NY, USA.

Założona w 1991 roku firma Wojeski & Company jest firmą świadczącą kompleksowe usługi księgowe, doradztwa podatkowego, finansowego i biznesowego, z siedzibą w stolicy stanu Nowy Jork. Zatrudniając blisko 50 profesjonalnych pracowników, Wojeski & Company świadczy szeroki zakres usług, w tym audyty i przeglądy sprawozdań finansowych, przeglądy kontroli wewnętrznej, planowanie i przygotowywanie podatków biznesowych i indywidualnych, planowanie powiernicze i majątkowe, planowanie biznesowe oraz doradztwo w zakresie fuzji i przejęć. Wojeski & Company ma ponad 4000 klientów z różnych branż, w tym m.in. budowlanego, spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych, przedsiębiorców, organizacji non-profit i technologii.

Wojeski & Company wykazuje wszystkie cechy wysokiej jakości firmy członkowskiej Russell Bedford – komentuje prezes Russell Bedford, Stephen Hamlet. – Firma odnotowała imponujący wzrost w ostatnich latach, nie tylko dzięki znaczącemu przejęciu w 2019 roku

Członkostwo w Russell Bedford International zwiększa zdolność Wojeski & Company do obsługi klientów, zarówno obecnych, jak i nowych, którzy prowadzą działalność na całym świecie. Dzięki dostępowi do wiedzy z pierwszej ręki na temat lokalnych przepisów, kultur i zwyczajów, a także dzięki solidnym zasobom technicznym i wbudowanej sieci partnerów Russell Bedford Interneaional, firma będzie miała wyjątkową pozycję, aby pomóc innym podmiotom w zmniejszaniu ryzyka związanego z wejściem na rynki globalne.

 „Wojeski & Company wykazuje wszystkie cechy wysokiej jakości firmy członkowskiej Russell Bedford – komentuje prezes Russell Bedford, Stephen Hamlet. – Firma odnotowała imponujący wzrost w ostatnich latach, nie tylko dzięki znaczącemu przejęciu w 2019 roku. Jasne jest, że firma aktywnie poszukuje ciągłego rozwoju, który, jestem pewien, będzie łatwo osiągalny dzięki ich uznanej wiedzy i wyjątkowej obsłudze klienta, a także dzięki wsparcie ich globalnych odpowiedników i zasobów dostępnych za pośrednictwem sieci Russell Bedford. Z przyjemnością witam w naszej sieci Dave`a Wojeskiego i jego znakomity zespół”.

 David Wojeski, partner założyciel Wojeski & Company, dodał: „Jesteśmy dumni z członkostwa w prestiżowej organizacji Russell Bedford International i cieszymy się, że możemy uzyskać dostęp do jej globalnego know-how, możliwości i sieci. Nasza rozwijająca się baza klientów wymaga kompleksowych usług bez ograniczeń, a nasz sojusz z Russellem Bedford pomoże nam spełnić ich potrzeby, w szczególności w odniesieniu do wymogów transgranicznych i międzynarodowych spraw podatkowych”.

Steve Horn, dyrektor zarządu Russell Bedford na Amerykę Północną, dodał: „Bardzo się cieszę, że mogę powitać Wojeski & Company w sieci Russell Bedford, która jest naszym drugim nabytkiem na wschodnim wybrzeżu w ciągu niespełna 12 miesięcy. Jako dyrektor na Amerykę Północną w zarządzie Russell Bedford, zawsze jestem chętny do rozszerzenia naszego zasięgu w regionie, a nasz nowy członek w stanie Nowy Jork to kolejny wielki krok we właściwym kierunku”.

Rick Jones, dyrektor generalny Wojeski & Company, dodał: „Jako członek Russell Bedford International, Wojeski & Company dodaje potężną wiedzę i zasoby, aby usprawnić obsługę obecnych i nowych klientów prowadzących działalność na arenie międzynarodowej. Liczymy na pomyślną i wzajemnie korzystną relację, która jeszcze bardziej rozwinie nasze plany inteligentnego i strategicznego wzrostu”.a

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Rozliczanie środków z tarczy antykryzysowej

poradnik

Po ponad roku pandemii trwa już proces rozliczania środków pozyskanych między innymi z Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR). Warto zabezpieczyć się na tę okoliczność i dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy rozliczaniu subwencji i w jaki sposób przygotować dokumentację ujmującą jej wydatkowanie.

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Rozprawy bardziej punktualne, ale mniej kulturalne – Obywatelski Monitoring Sądów 2021 - Russell Bedford https://t.co/8dhPH6NVKI
RB__Poland Co należy wiedzieć o prostej spółce akcyjnej oraz jakie są jej wady i zalety? - Russell Bedford https://t.co/0CxNXkMN1o
RB__Poland Przedsiębiorcy dyskutowali na temat zmian podatkowych Polskiego Ładu – nowe zasady rozliczania składki zdrowotnej w… https://t.co/ju5uHHU8AI
RB__Poland Nowe formy zwolnień z kas w związku pakietem e-commerce - Russell Bedford https://t.co/jmQrLTffGs