wtorek, 29 czerwiec 2021 13:15

Russell Bedford doradcą prawnym przejęcia Bayleg

Miło nam poinformować, że Russell Bedford Poland jako doradca prawny uczestniczył w przejęciu przez grupę Alliando polskiej firmy Bayleg.

Bayleg to druga co do wielkości w Polsce firma dystrybuująca produkty weterynaryjne. Założona w 1989 roku przez Andrzeja Woźnicę, zamknęła rok 2020 z obrotami rzędu ok. 45 mln euro, przy zatrudnieniu ok. 100 pracowników. Firma weszła w skład niezależnej grupy Allinado, założonej w 1989 przez Jacquesa Mignota. Alliando rozpoczęło w 2015 r. strategię internacjonalizacji, która zaowocowała założeniem grupy w Hiszpanii i w kilku krajach Afryki Zachodniej. Z obrotem ok. 400 mln euro, przy 300 pracownikach, grupa jest drugim co do wielkości dystrybutorem produktów weterynaryjnych na rynku europejskim, liderem w dziedzinie aptek detalicznych, grupy producentów i przemysłowych kanałów praktyki weterynaryjnej.

Synergiczne działanie podmiotów ma umożliwić sprostanie wyzwaniom związanym z poprawą efektywności operacyjnej, przy jednoczesnym wzmocnieniu kanałów dostaw.

– Asystowanie przy tego typu operacjach jest dla nas zawsze wyzwaniem – komentuje Andrzej Dmowski. – Cieszymy się, że mogliśmy służyć wsparciem przy rozszerzaniu grupy, która dostarcza tak ważne usługi i produkty.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Rozliczanie środków z tarczy antykryzysowej

poradnik

Po ponad roku pandemii trwa już proces rozliczania środków pozyskanych między innymi z Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR). Warto zabezpieczyć się na tę okoliczność i dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy rozliczaniu subwencji i w jaki sposób przygotować dokumentację ujmującą jej wydatkowanie.

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Rozprawy bardziej punktualne, ale mniej kulturalne – Obywatelski Monitoring Sądów 2021 - Russell Bedford https://t.co/8dhPH6NVKI
RB__Poland Co należy wiedzieć o prostej spółce akcyjnej oraz jakie są jej wady i zalety? - Russell Bedford https://t.co/0CxNXkMN1o
RB__Poland Przedsiębiorcy dyskutowali na temat zmian podatkowych Polskiego Ładu – nowe zasady rozliczania składki zdrowotnej w… https://t.co/ju5uHHU8AI
RB__Poland Nowe formy zwolnień z kas w związku pakietem e-commerce - Russell Bedford https://t.co/jmQrLTffGs