czwartek, 17 czerwiec 2021 05:54

CORE Revision dołącza do Russell Bedford jako firma członkowska w Bernie

Globalna sieć usług profesjonalnych, Russell Bedford International, ogłosiła powołanie CORE Revision AG na swoją firmę członkowską w Bernie w Szwajcarii.

Historia grupy CORE Partner sięga powstania w 1974 roku firmy Treuhand Cotting AG w Düdingen, niedaleko Fryburga, na pograniczu niemiecko- i francuskojęzycznych regionów Szwajcarii. W 1997 r. utworzono biuro w Bernie, a w 2004 r. do Cotting Group dołączyła firma Fiduciaire Revicor AG (założona we Fryburgu w 1995 r.). W 2011 r. podmiotem holdingowym grupy stał się CORE Partner AG, a nazwy podmiotów operacyjnych zmieniono w 2017 r. na CORE Revision AG, CORE Treuhand AG, CORE Fiduciaire Revicor AG i CORE Medical AG.

Grupa CORE Partner ma ośmiu partnerów i około 70 pracowników. Ze swoich biur w Bernie, Fryburgu i Düdingen CORE Partner obsługuje klientów prywatnych, MŚP, duże korporacje, podmioty sektora publicznego, organizacje non-profit, stowarzyszenia i fundacje, świadcząc szeroki zakres usług z zakresu audytu, powiernictwa, doradztwa podatkowego, emerytury i doradztwa finansowego. Partnerami kancelarii są członkowie EXPERTsuisse (Szwajcarski Instytut Biegłych Rewidentów i Ekspertów Podatkowych) oraz Treuhand Suisse (Szwajcarskie Stowarzyszenie Powierników).

„Wspaniale jest widzieć dalszy rozwój sieci w regionie EMEA, po tym jak w ostatnich tygodniach pozyskaliśmy dwie nowe firmy na Malcie i Senegalu – komentuje dyrektor generalny Russell Bedford, Stephen Hamlet. – CORE Partner wnosi znaczną wiedzę i doświadczenie do i tak już silnego regionu i nie mam wątpliwości, że nasi członkowie z zadowoleniem przyjmą ich wkład w sieć, dodające rozszerzone usługi w wielu sektorach”.

Michael Münger, partner w CORE Revision, dodał: „Cieszymy się, że możemy dołączyć do sieci Russell Bedford. Z bazą klientów, która prowadzi działalność na całym świecie, zwiększa się możliwość skutecznego oferowania globalnych usług, co jest niezbędne do sukcesu naszej firmy. Czujemy, że znaleźliśmy w Russell Bedford podobnie myślącą kulturę, jeśli chodzi o nasze wspólne zaangażowanie w ciągły rozwój i cieszymy się, że możemy rozpocząć tę nową podróż, odkrywając nowe możliwości za pośrednictwem sieci”.

Klaus-Peter Hillebrand, dyrektor zarządu Russell Bedford na region EMEA, dodał: „Serdecznie witam naszych nowych kolegów w Szwajcarii! Jestem bardzo podekscytowany rozpoczęciem pracy z zespołem w Bernie i innymi biurami, co pomoże nam zapewnić kompleksowe usługi naszym wspólnym klientom”.

 

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Rozliczanie środków z tarczy antykryzysowej

poradnik

Po ponad roku pandemii trwa już proces rozliczania środków pozyskanych między innymi z Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR). Warto zabezpieczyć się na tę okoliczność i dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy rozliczaniu subwencji i w jaki sposób przygotować dokumentację ujmującą jej wydatkowanie.

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Rozprawy bardziej punktualne, ale mniej kulturalne – Obywatelski Monitoring Sądów 2021 - Russell Bedford https://t.co/8dhPH6NVKI
RB__Poland Co należy wiedzieć o prostej spółce akcyjnej oraz jakie są jej wady i zalety? - Russell Bedford https://t.co/0CxNXkMN1o
RB__Poland Przedsiębiorcy dyskutowali na temat zmian podatkowych Polskiego Ładu – nowe zasady rozliczania składki zdrowotnej w… https://t.co/ju5uHHU8AI
RB__Poland Nowe formy zwolnień z kas w związku pakietem e-commerce - Russell Bedford https://t.co/jmQrLTffGs