wtorek, 07 listopad 2017 06:08

RB Dom Brokerski nowa spółka w Russell Bedford

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom Grupa Russell Bedford postanowiła powołać podmiot celowy, specjalizujący się w doradztwie z zakresu ubezpieczeń w połączeniu z doradztwem finansowym oraz podatkowym.

 

RB Dom Brokerski świadczy usługi w zakresie obniżenia i optymalizacji kosztów ubezpieczeń oraz przejęcia pełnej odpowiedzialności za ochronę ubezpieczeniową Klienta. Dom Brokerski bazując na wieloletnim doświadczeniu Grupy Russell Bedford tworzy także indywidualne programy kompleksowej ochrony działalności firmy. Mniejszym podmiotom natomiast zapewnia poprzez Ubezpieczeniowe Programy Pakietowe dostęp do wysokospecjalistycznej ochrony prawnej i finansowej.

Dlaczego RB Dom Brokerski ?

Cechuje nas odmienne, biznesowe podejście do ubezpieczeń. Ubezpieczyciele oraz często brokerzy ubezpieczeniowi najchętniej ubezpieczyliby wszystko- majątek trwały, obrotowy i to możliwie od wszelkich ryzyk. Bo tak jest najprościej,najszybciej oraz… tylko pozornie najtaniej.

Majątek trwały bardzo prosto można ubezpieczyć i odtworzyć. Złe umowy i kontrakty, niedotrzymanie zobowiązań przez firmę lub partnerów biznesowych, a także roszczenia i sprawy karno-skarbowe mogą doprowadzić do zachwiania działalności firmy lub nawet jej upadłości.

RB Dom Brokerski określa z Klientem kluczowe aspekty i poziomy istotności poszczególnych elementów w prowadzeniu biznesu i poziom zagrożeń, a także zabezpiecza to, co istotne z punktu widzenia prowadzenia biznesu. Przy współpracy z Klientem RB Dom brokerski kładzie nacisk nie tylko na majątek, ale również na relacje i kontrakty biznesowe – czyli to, co w istocie przynosi Klientowi dochód- oraz na zobowiązania wynikające z odpowiedzialności cywilnej, podatkowej i karno-skarbowej.

Po więcej informacji zapraszamy Państwa na stronę http://www.rbdombrokerski.pl/

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Brak zgody na dokonanie czynności na rzecz członka zarządu spółki nie powoduje nieważności czynności dokonanej na r… https://t.co/BjWsybo7j4
RB__Poland Nowe przepisy dotyczące magazynu call-off stock już obowiązują - Russell Bedford https://t.co/t0wGajH6KO
RB__Poland @PolskaPolicja Policja nie powinna pozwalać na komentarze bazujące na mowie nienawiści, a pod tymi dwoma wybiórczym… https://t.co/rMglFDjqmQ
RB__Poland Feedforward zamiast feedbacku – jak zwiększyć efektywność organizacji - Russell Bedford https://t.co/UYkn6qWxBx