wtorek, 23 marzec 2021 12:15

Komisja Praktyk Uniwersytetu Warszawskiego poleca praktyki w Russell Bedford

Komisja Praktyk SS WPiA UW rekomenduje praktyki studenckie w Russell Bedford Dmowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Sp. k.

Grupa doradcza Russell Bedford jest członkiem międzynarodowej sieci niezależnych firm doradczych Russell Bedford International, zrzeszających prawników, audytorów, doradców podatkowych, księgowych, finansistów oraz doradców biznesowych.

Russell Bedford Dmowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Sp. k., specjalizująca się głównie w prawie podatkowym, prawie handlowym i prawie korporacyjnym, poszukuje kandydatów na stanowisko praktykanta.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

✓ wsparcie prawników w sporządzaniu projektów aktów prawnych

✓ wsparcie prawników w przygotowywaniu projektów opinii i opracowań prawnopodatkowych

✓ wsparcie prawników w przygotowywaniu analiz prawno-podatkowych

✓ wyszukiwanie danych do analiz ekonomicznych i prawno-podatkowych

✓ współpraca z doradcami oraz prawnikami w zakresie doradztwa prawno-podatkowego

✓ kontakt z urzędami i instytucjami

WYMAGANIA:

✓ status studenta IV lub V roku studiów niestacjonarnych o kierunku prawo

✓ biegła znajomość języka angielskiego

✓ biegła obsługa pakietu MS Office

✓ zdolności analityczne

✓ umiejętność pracy w zespole, zdolności interpersonalne ✓ zainteresowanie tematyką związaną z prawem podatkowym lub prawem handlowym.

OFERUJEMY:

✓ miesięczny, płatny staż w dziale prawnym lub podatkowym

✓ możliwość poszerzenia swojej wiedzy z zakresu prawa podatkowego lub prawa handlowego

✓ miłą atmosferę pracy

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać do 30.04.2021 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).” Informujemy, że po zapoznaniu się ze zgłoszeniami skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland 01.07. – kolejna data wdrożenia elektronicznego systemu KRS - Russell Bedford https://t.co/SPTIrrGa2w
RB__Poland Zapotrzebowanie na specjalistów do spraw prawnych wzrosło w 2020 roku - Russell Bedford https://t.co/YF0Yq7ejVo
RB__Poland Dopuszczalność zatrudnienia członka zarządu na etacie - Russell Bedford https://t.co/IKNwxDHJCD
RB__Poland Projekt ustawy o fundacji rodzinnej w konsultacjach - Russell Bedford https://t.co/h1zruQaipT