piątek, 27 październik 2017 06:02

Konferencja podatkowa pt. "Optymalizacja podatkowa- sposób na racjonalizację decyzji w przedsiębiorstwach czy też potencjalna przyczyna kryzysu finansów publicznych?"

Dnia 26 października odbyła się konferencja organizowana przez Instytut Finansów SGH, przy współpracy z Mazowieckim Oddziałem Krajowej Izby Doradców Podatkowych z zakresu podatków. Temat konferencji brzmiał „Optymalizacja podatkowa- sposób na racjonalizację decyzji w przedsiębiorstwach czy też potencjalna przyczyna kryzysu finansów publicznych”.

 

Spotkanie otworzyli Pan prof. dr hab. Janusz Ostaszewski – Dyrektor Instytutu Finansów oraz Pan Paweł Trojanek- Przewodniczący Zarządu Mazowieckiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Wśród prelegentów konferencji znalazł się Prezes Zarządu Russell Bedford 
dr Andrzej Dmowski. Był jednym z prowadzących panel dyskusyjny z zakresu ryzyka podatkowego i możliwości jego ograniczenia. Wystąpienie 
dr Andrzeja Dmowskiego wzbudziło spore zainteresowanie wśród uczestników spotkania.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Rozliczanie środków z tarczy antykryzysowej

poradnik

Po ponad roku pandemii trwa już proces rozliczania środków pozyskanych między innymi z Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR). Warto zabezpieczyć się na tę okoliczność i dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy rozliczaniu subwencji i w jaki sposób przygotować dokumentację ujmującą jej wydatkowanie.

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Ulga na robotyzację – kiedy i w jaki sposób można z niej skorzystać? - Russell Bedford https://t.co/MFuSyhV4ds
12hreply
RB__Poland Prawnicy wetują zmiany w zakresie wyłączenia jawności rozpraw - Russell Bedford https://t.co/JRGzDYSKHy
RB__Poland Możliwe przesunięcie terminu instalacji kasy on-line - Russell Bedford https://t.co/4KeOG92iFy
RB__Poland Czy prawo do oddychania czystym powietrzem jest dobrem osobistym? - Russell Bedford https://t.co/2K8kpYDJSk