środa, 14 październik 2020 07:12

Russell Bedford na Białorusi

Globalna sieć profesjonalnych usług Russell Bedford ogłosiła powołanie Belrosaudit na swoją firmę członkowską w Mińsku na Białorusi.

Belrosaudit, wcześniej członek Nexia International, jest jedną z wiodących firm audytorskich na Białorusi, plasującą się w pierwszej piętnastce pod względem przychodów z audytu.

Firma została założona w Mińsku, w 1998 roku, i jest silnie ukierunkowana na audyt zewnętrzny. Ma ponad 300 klientów audytorskich, z których około połowę zdefiniowano jako jednostki interesu publicznego, w tym kilka spółek notowanych na giełdzie. Baza klientów firmy obejmuje szeroki zakres sektorów, w tym produkcję, energetykę, ropę i gaz oraz usługi. Oprócz audytu firma świadczy również usługi doradztwa księgowego i podatkowego oraz compliance.

„Z przyjemnością witam Belrosaudit w naszej rozwijającej się sieci – komentuje CEO Russell Bedford, Stephen Hamlet. – Biorąc pod uwagę rozległy zasięg Russella Bedforda w całej Europie, fantastycznie jest widzieć, jak sieć nadal rozwija się w nowych regionach, co oznacza zwiększone możliwości dla naszych firm członkowskich i udoskonalone usługi dla ich klientów. Serdecznie witamy wszystkich w Belrosaudit. Zespół Russell Bedford Central Office z niecierpliwością czeka na kontakt z naszymi nowymi kolegami i wsparcie ich w każdy potrzebny sposób”.

Irina Dolmat, partner w Belrosaudit, dodała: „Cieszymy się, że możemy dołączyć do globalnej sieci Russell Bedford. Członkostwo w sieci jest integralną częścią dążenia naszej firmy do skutecznego ubiegania się o audyty spółek giełdowych. Zależało nam na znalezieniu sieci z niezbędnym potencjałem i skupiającej się na ciągłym rozszerzaniu jej globalnego zasięgu. Jesteśmy przekonani, że w Russell Bedford znaleźliśmy sieć, która zaspokaja nasze potrzeby i zapewni ciągły rozwój naszej firmy.”

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Ministerstwo Sprawiedliwości chce utworzyć Sąd Ochrony Wolności Słowa - Russell Bedford https://t.co/W6ffkXdBOu
RB__Poland Nowe prawo zamówień publicznych – najważniejsze zmiany - Russell Bedford https://t.co/s7GH7V8PSw
RB__Poland Rozszerzenie elementów w lokalnej dokumentacji oraz aktualizacja TPR, czyli kolejne zmiany w cenach transferowych -… https://t.co/2VJMk0zRDg
RB__Poland Nowelizacja ustawy o własności lokali - dłużnicy stracą dach nad głową - Russell Bedford https://t.co/Wh3Gngc88v