poniedziałek, 17 sierpień 2020 06:16

Russell Bedford Ecuador ogłosił ekspansję firmy

Członek globalnej sieci profesjonalnych usług Russell Bedford International ogłosił ekspansję firmy poprzez wprowadzenie dwóch nowych oddziałów w Guayaquil, drugim co do wielkości mieście i głównym porcie kraju, oraz w Cuenca, stolicy i największym mieście prowincji Azuay.

Nowe biura zapewniają znaczące rozszerzenie możliwości usługowych sieci Russell Bedford w Ekwadorze. Sieć RB ma dzięki temu przedstawicieli w największych miastach w kraju, tym samym wzmacniając zasoby w regionie Ameryki Łacińskiej.

 – Z dumą ogłaszamy rozwój naszej firmy w głównych miastach Ekwadoru, rozszerzając naszą obecność na Quito, Guayaquil i Cuenca – komentuje Ramiro Pinto, dyrektor generalny Russell Bedford Ecuador . – W naszym zespole mamy niezwykłych fachowców oraz w pełni funkcjonalne biura, które pozwalają nam świadczyć naszym klientom krajowym i międzynarodowym najlepsze usługi.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Rozliczanie środków z tarczy antykryzysowej

poradnik

Po ponad roku pandemii trwa już proces rozliczania środków pozyskanych między innymi z Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR). Warto zabezpieczyć się na tę okoliczność i dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy rozliczaniu subwencji i w jaki sposób przygotować dokumentację ujmującą jej wydatkowanie.

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Ulga na robotyzację – kiedy i w jaki sposób można z niej skorzystać? - Russell Bedford https://t.co/MFuSyhV4ds
11hreply
RB__Poland Prawnicy wetują zmiany w zakresie wyłączenia jawności rozpraw - Russell Bedford https://t.co/JRGzDYSKHy
RB__Poland Możliwe przesunięcie terminu instalacji kasy on-line - Russell Bedford https://t.co/4KeOG92iFy
RB__Poland Czy prawo do oddychania czystym powietrzem jest dobrem osobistym? - Russell Bedford https://t.co/2K8kpYDJSk