poniedziałek, 17 sierpień 2020 06:16

Russell Bedford Ecuador ogłosił ekspansję firmy

Członek globalnej sieci profesjonalnych usług Russell Bedford International ogłosił ekspansję firmy poprzez wprowadzenie dwóch nowych oddziałów w Guayaquil, drugim co do wielkości mieście i głównym porcie kraju, oraz w Cuenca, stolicy i największym mieście prowincji Azuay.

Nowe biura zapewniają znaczące rozszerzenie możliwości usługowych sieci Russell Bedford w Ekwadorze. Sieć RB ma dzięki temu przedstawicieli w największych miastach w kraju, tym samym wzmacniając zasoby w regionie Ameryki Łacińskiej.

 – Z dumą ogłaszamy rozwój naszej firmy w głównych miastach Ekwadoru, rozszerzając naszą obecność na Quito, Guayaquil i Cuenca – komentuje Ramiro Pinto, dyrektor generalny Russell Bedford Ecuador . – W naszym zespole mamy niezwykłych fachowców oraz w pełni funkcjonalne biura, które pozwalają nam świadczyć naszym klientom krajowym i międzynarodowym najlepsze usługi.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Vacatio legis tzw. Piątki dla zwierząt ma zostać wydłużone - Russell Bedford https://t.co/nOzI82thiV
13hreply
RB__Poland Zarząd przymusowy jako zabezpieczenie majątkowe - narzędzie do przejmowania firm czy realna pomoc dla przedsiębiors… https://t.co/qbPT29C5yP
RB__Poland Nieskładanie sprawozdań może się skończyć nawet likwidacją spółki – postępowanie przymuszające z KRS - Russell Bedf… https://t.co/Wydi2GhcZE