poniedziałek, 08 czerwiec 2020 12:55

Russell Bedford potwierdza pełne członkostwo jemeńskiej firmy Dar Al-Mohassaba

Russell Bedford International podniosła status jemeńskiej firmy Dar Al-Mohassaba - Hassan Al-Dailami & Co., ze statusu firmy korespondencyjnej do statusu pełnego członka.

Dar Al-Mohassaba powstał w 1992 roku. Firma rozwija się i odnosi wiele sukcesów, pomimo trudnych warunków gospodarczych w Jemenie. To jedna z największych certyfikowanych firm księgowych, z siedzibą w Sanie – stolicy Jemenu. Przeprowadza ustawowe audyty małych i średnich przedsiębiorstw, znaczących jednostek rządowych i oddziałów zagranicznych firm. Baza klientów korporacyjnych obejmuje różne branże, w tym ropę i gaz, nieruchomości, opiekę zdrowotną, hotelarstwo i rekreację, produkcję i budownictwo. Firma świadczy również usługi w zakresie zgodności podatkowej i doradztwa zakresie zarządzania.

„Z wielką przyjemnością witam Dar Al-Mohassaba w sieci jako pełnoprawnego członka Russell Bedford – podsumowuje Stephen Hamlet, dyrektor generalny Russell Bedford. – Historia firmy rozwijającej się w trudnym środowisku gospodarki dotkniętej wojną, pokazuje, że dzięki wytrwałości każdy może w pełni wykorzystać swój potencjał. Życzę całemu zespołowi powodzenia na tym kolejnym etapie podróży, przy pełnym wsparciu naszej międzynarodowej sieci połączeń”.

Hassan Hantoosh, partner Dar Al-Mohassaba, komentuje awans w grupie: „zdobycie pełnego członkostwa w Russell Bedford było rzeczywiście ambicją naszej firmy od samego początku. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że zostaliśmy pełnoprawnymi członkami, co napawa nas optymizmem na przyszłość w realizacji naszych planów wzrostu i rozwoju”.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Ministerstwo Sprawiedliwości chce utworzyć Sąd Ochrony Wolności Słowa - Russell Bedford https://t.co/W6ffkXdBOu
RB__Poland Nowe prawo zamówień publicznych – najważniejsze zmiany - Russell Bedford https://t.co/s7GH7V8PSw
RB__Poland Rozszerzenie elementów w lokalnej dokumentacji oraz aktualizacja TPR, czyli kolejne zmiany w cenach transferowych -… https://t.co/2VJMk0zRDg
RB__Poland Nowelizacja ustawy o własności lokali - dłużnicy stracą dach nad głową - Russell Bedford https://t.co/Wh3Gngc88v