wtorek, 14 styczeń 2020 13:23

Russell Bedford rozpoczyna rok od nowych rekrutacji w Afryce i w Europie

Russell Bedford International ogłosił powołanie do grupy trzech nowych firm: ARC - Auditing & Consulting z Kamerunu, ANiS Revizija i Anić-Antić & Sesar Tax Advisors, działających w Chorwacji.

Założona w 2003 r. ARC jest firmą księgową oferującą pełen zakres usług, specjalizującą się w ustawowych badaniach, rachunkowości, podatkach, doradztwie w zakresie zarządzania i usługach due diligence.


Chorwackie ANiS Revizija i Anić-Antić & Sesar Tax Advisors mają wspólne biura w Zagrzebiu i zapewniają pełen zakres usług księgowych, płacowych, audytu, doradztwa finansowego, doradztwa podatkowego oraz usług w zakresie cen transferowych. Firmy obsługują ponad 90 klientów działających w różnych sektorach biznesowych, w tym farmaceutycznym, funduszy inwestycyjnych i hoteli.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 59

Piąta edycja konferencji Ceny Transferowe 2019/2020 ma w temacie głównym nowe podejście do transakcji realizowanych w grupach podmiotów powiązanych. Prowadzący podsumują nowości, jakie przyniósł nam miniony rok, i przedstawią plany na 2020. Jako przydatny bonus przygotowaliśmy dla Was kalendarz zmian i podsumowanie, które warto mieć pod ręką.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Od pierwszego dnia nowego roku obowiązuje „lex uber". Zmiany dla kierowców i klientów - Russell Bedford Poland https://t.co/sRV0YwiJCf
7hreply
RB__Poland Zatrzymanie decyzją starosty prawa jazdy dłużnikowi alimentacyjnemu uchylającemu się od alimentów jest obligatoryjn… https://t.co/DsGM75HCGN