wtorek, 14 styczeń 2020 13:23

Russell Bedford rozpoczyna rok od nowych rekrutacji w Afryce i w Europie

Russell Bedford International ogłosił powołanie do grupy trzech nowych firm: ARC - Auditing & Consulting z Kamerunu, ANiS Revizija i Anić-Antić & Sesar Tax Advisors, działających w Chorwacji.

Założona w 2003 r. ARC jest firmą księgową oferującą pełen zakres usług, specjalizującą się w ustawowych badaniach, rachunkowości, podatkach, doradztwie w zakresie zarządzania i usługach due diligence.


Chorwackie ANiS Revizija i Anić-Antić & Sesar Tax Advisors mają wspólne biura w Zagrzebiu i zapewniają pełen zakres usług księgowych, płacowych, audytu, doradztwa finansowego, doradztwa podatkowego oraz usług w zakresie cen transferowych. Firmy obsługują ponad 90 klientów działających w różnych sektorach biznesowych, w tym farmaceutycznym, funduszy inwestycyjnych i hoteli.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

O Russell Bedford

broszura rb 2020

Witamy

w gronie niezależnych księgowych, audytorów, doradców podatkowych i konsultantów biznesowych, zrzeszonych w sieci Russell Bedford International. Od ponad 35 lat światowa sieć firm konsultingowych Russell Bedford International zapewnia wiedzę finansową i doradztwo biznesowe podmiotom na wielu różnych rynkach i branżach w każdym zakątku świata.

Pobierz broszurę Russell Bedford

 

Facebook

Twitter

RB__Poland @LeszekDutkiewi1 o najnowszym o rozstrzygnięciu w sprawie opinii zabezpieczającej – po ponad 3 latach wnioskodawca… https://t.co/LV09SxjNXx
1hreply
RB__Poland Polska w pierwszej dziesiątce krajów naruszających RODO - Russell Bedford https://t.co/VayaNPjkrW
7hreply
RB__Poland Samochód kupiony za gotówkę nie może być kosztem - Russell Bedford https://t.co/RVYzKtIvSQ
RB__Poland Russell Bedford International umacnia pozycję w Angoli - Russell Bedford https://t.co/sOEBWhmGPf