piątek, 27 grudzień 2019 19:32

Russell Bedford świętuje pierwszy Taking You Further’ Day!

W piątek, 6 grudnia 2019 r. członkowie Russell Bedford International przyłączyli się do celebrowania etosu grupy, pod przewodnim hasłem RBI: Taking You Further. 

Inicjatywa ustanowiona została po to, by zachęcić członków do zjednoczenia się poprzez różne działania budujące zespół i przez wydarzenia charytatywne, które mają utrwalić etos sieci. Taking You Further’ Day jest zasadniczo dniem świętowania naszej wyjątkowości, naszych sukcesów i osiągnięć.

Wzmocnienie podstawowych wartości, na których zbudowana jest nasza międzynarodowa grupa, jest kluczowym elementem „prowadzącym dalej”. Podstawę wszystkiego, co robimy mają stanowić: uczciwość, profesjonalizm, doskonałość dostarczanych usług oraz współpraca. Aby zademonstrować te wartości, firmy-członkowie grupy w różnych zakątkach świata podjęli wspólne działania, skupione na działaniach charytatywnych i imprezach zespołowych. Ten wyjątkowy dzień pozwolił świętować uczestnictwo w grupie, która w tym roku została ukoronowana „Siecią Roku”.

„Od ponad dwóch lat jako dyrektor generalny miałem szczęście poznać wiele naszych firm członkowskich podczas wizyt w ich biurach na całym świecie i podczas spotkanie na naszych globalnych wydarzeniach – mówi Stephen Hamlet, dyrektor generalny Russell Bedford. – Ja i mój zespół chcieliśmy zebrać wszystkich naszych ludzi, aby uczcić ich wkład w naszą wielokrotnie nagradzaną sieć. Postanowiliśmy w tym celu zaimprowizować obchody Taking You Further’ Day. Wspaniale było widzieć działania całej sieci, we wszystkich regionach; szczególnie podczas tej pierwszej odsłony inicjatywy. Myślę, że rzuciło to światło na ducha naszej sieci i osobowość stojącą za naszą marką, wyróżniającą nas spośród innych sieci. A obserwowanie tego, jak wiele ludzi korzysta z okazji, by przysłużyć się swojej społeczności poprzez różne akcje charytatywne, był niesamowity!”

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

O Russell Bedford

broszura rb 2020

Witamy

w gronie niezależnych księgowych, audytorów, doradców podatkowych i konsultantów biznesowych, zrzeszonych w sieci Russell Bedford International. Od ponad 35 lat światowa sieć firm konsultingowych Russell Bedford International zapewnia wiedzę finansową i doradztwo biznesowe podmiotom na wielu różnych rynkach i branżach w każdym zakątku świata.

Pobierz broszurę Russell Bedford

 

Facebook

Twitter

RB__Poland @LeszekDutkiewi1 o najnowszym o rozstrzygnięciu w sprawie opinii zabezpieczającej – po ponad 3 latach wnioskodawca… https://t.co/LV09SxjNXx
39mreply
RB__Poland Polska w pierwszej dziesiątce krajów naruszających RODO - Russell Bedford https://t.co/VayaNPjkrW
6hreply
RB__Poland Samochód kupiony za gotówkę nie może być kosztem - Russell Bedford https://t.co/RVYzKtIvSQ
RB__Poland Russell Bedford International umacnia pozycję w Angoli - Russell Bedford https://t.co/sOEBWhmGPf