piątek, 27 grudzień 2019 19:32

Russell Bedford świętuje pierwszy Taking You Further’ Day!

W piątek, 6 grudnia 2019 r. członkowie Russell Bedford International przyłączyli się do celebrowania etosu grupy, pod przewodnim hasłem RBI: Taking You Further. 

Inicjatywa ustanowiona została po to, by zachęcić członków do zjednoczenia się poprzez różne działania budujące zespół i przez wydarzenia charytatywne, które mają utrwalić etos sieci. Taking You Further’ Day jest zasadniczo dniem świętowania naszej wyjątkowości, naszych sukcesów i osiągnięć.

Wzmocnienie podstawowych wartości, na których zbudowana jest nasza międzynarodowa grupa, jest kluczowym elementem „prowadzącym dalej”. Podstawę wszystkiego, co robimy mają stanowić: uczciwość, profesjonalizm, doskonałość dostarczanych usług oraz współpraca. Aby zademonstrować te wartości, firmy-członkowie grupy w różnych zakątkach świata podjęli wspólne działania, skupione na działaniach charytatywnych i imprezach zespołowych. Ten wyjątkowy dzień pozwolił świętować uczestnictwo w grupie, która w tym roku została ukoronowana „Siecią Roku”.

„Od ponad dwóch lat jako dyrektor generalny miałem szczęście poznać wiele naszych firm członkowskich podczas wizyt w ich biurach na całym świecie i podczas spotkanie na naszych globalnych wydarzeniach – mówi Stephen Hamlet, dyrektor generalny Russell Bedford. – Ja i mój zespół chcieliśmy zebrać wszystkich naszych ludzi, aby uczcić ich wkład w naszą wielokrotnie nagradzaną sieć. Postanowiliśmy w tym celu zaimprowizować obchody Taking You Further’ Day. Wspaniale było widzieć działania całej sieci, we wszystkich regionach; szczególnie podczas tej pierwszej odsłony inicjatywy. Myślę, że rzuciło to światło na ducha naszej sieci i osobowość stojącą za naszą marką, wyróżniającą nas spośród innych sieci. A obserwowanie tego, jak wiele ludzi korzysta z okazji, by przysłużyć się swojej społeczności poprzez różne akcje charytatywne, był niesamowity!”

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

O Russell Bedford

broszura rb 2020

Witamy

w gronie niezależnych księgowych, audytorów, doradców podatkowych i konsultantów biznesowych, zrzeszonych w sieci Russell Bedford International. Od ponad 35 lat światowa sieć firm konsultingowych Russell Bedford International zapewnia wiedzę finansową i doradztwo biznesowe podmiotom na wielu różnych rynkach i branżach w każdym zakątku świata.

Pobierz broszurę Russell Bedford

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Prawo pracy i ubezpieczenia społeczne w projekcie tarczy antykryzysowej – rozbieżności interpretacyjne - Russell Be… https://t.co/uXJKhdgNy7
21hreply
RB__Poland RT @RussellBedford: Our CEO answers questions on how the network is dealing with the current situation. https://t.co/EmmgMBXpUe
RB__Poland Specustawa dotycząca Tarczy Antykryzysowej – opcje wsparcia w zakresie podatków i poprawki Senatu - Russell Bedford https://t.co/23QitSsNgn
RB__Poland Płynność finansowa w dobie koronawirusa. Darowizna w rodzinie a podatek - Russell Bedford https://t.co/wTDMzHh9MA