poniedziałek, 18 listopad 2019 12:45

Russell Bedford partnerem ogólnopolskiej konferencji podatkowej „Prawa czy Podatki”

W dniach 5-6 listopada 2019 r. na Akademii Leona Koźmińskiego odbyła się Ogólnopolska Konferencja Podatkowa „Prawa czy Podatki”, która po raz dwudziesty była organizowana przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland. Russell Bedford został partnerem wydarzenia. 

W panelu dotyczącym kierunku najnowszych zmian systemowych w prawie podatkowym dr Andrzej Dmowski wygłosił prelekcję na temat „Zmiana rezydencji podatkowej a relokacja aktywów poza terytorium Polski”, a Leszek Dutkiewicz przeprowadził warsztat „Współczesne mechanizmy nadzoru nad podatnikami - jakie narzędzia i rozwiązania stosuje administracja skarbowa”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział!

Transmisja wydarzenia dostępna jest tutaj:

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 60

W branży prawniczej kształcenie jest ustawiczne. Po pewnym czasie wchodzi w krew jak oddychanie. Na rynku jest sporo firm, które dają w tym zakresie wsparcie. W gronie tych renomowanych trwa od lat RB Akademia.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Wprost: Sprzedaż nieruchomości? Skorzystaj z ulgi - Russell Bedford https://t.co/XkT6WKlMW8
11hreply
RB__Poland Nadużywanie aresztu tymczasowego to problem systemowy - Russell Bedford https://t.co/JB63Nu1IZH