czwartek, 17 marzec 2016 17:23

Uzyskaliśmy wpis do Rejestru Usług Rozwojowych w PARP

Russell Bedford Poland Akademia Sp. z o.o. otrzymała wpis do Rejestru Usług Rozwojowych, w ramach którego możemy świadczyć nasze usługi na stronie inwestycjawkadry.pl.

 

Będziemy Państwa na bieżąco informować, kiedy środki przeznaczone na ten cel będą już dostępne.

Rejestr Usług Rozwojowych to platforma, która zawiera oferty usług rozwojowych świadczonych w zróżnicowanej formie. RUR został stworzony na potrzeby przedsiębiorców i ich pracowników, zastępując dotychczasową bazę szkoleniową "Inwestycja w Kadry". Russell Bedford Poland Akademia wypełniając wniosek, zadeklarowała chęć realizacji usług rozwojowych, które będą finansowane ze środków EFS w ramach nowej perspektywy finansowej na 2014-2020.

Przypomnijmy, że dofinansowaniem będą objęte jedynie szkolenia tych firm, które poza wpisem do RUR, zostały również zakwalifikowane do Krajowego Systemu Usług (KSU). Russell Bedford Poland Akademia jako jedna z niewielu firm doradczych znajduje się na tej liście!

Aby dowiedzieć się więcej na temat RUR, zapraszamy na stronę: www.parp.gov.pl/rejestr-uslug-rozwojowych

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Feedforward zamiast feedbacku – jak zwiększyć efektywność organizacji - Russell Bedford https://t.co/UYkn6qWxBx
22hreply
RB__Poland RB Magazine numer 66 - zapraszamy do pobierania za darmo https://t.co/6vybR1p617 https://t.co/8Pt3AgJ8k7
RB__Poland Russell Bedford kontynuuje ekspansję w Afryce - Russell Bedford https://t.co/gdO2jpjBLV
RB__Poland Podwyższenie kapitału zakładowego z innych kapitałów spółki jest dochodem z udziału w jej zyskach (PIT) - Russell B… https://t.co/xDu3ObSmI3