niedziela, 13 październik 2019 21:46

Russell Bedford rozwija sieć w Azji Środkowej

Russell Bedford International ogłosił kolejny etap rozbudowy sieci w Azji Środkowej. Inicjatywa, kierowana przez kazachstańską firmę Russell Bedford A + Partners, doprowadziła do powołania Audit Profi Group LLC i Asian Audit Alliance LLC na firmy należące do globalnej sieci profesjonalnych usług odpowiednio w Biszkeku, Kirgistanie i Duszanbe w Tadżykistanie.

Po przyjęciu tożsamości Russella Bedforda grupa Bishkek będzie teraz znana jako Russell Bedford APG, a firma Dushanbe jako Russell Bedford AAA.

 Ze swoimi mocnymi stronami związanymi z audytem i konsultacjami, Audit Profi Group i Asian Audit Alliance wnoszą do sieci bogate doświadczenie lokalnego sektora publicznego i prywatnego.

 Rosyjska firma należąca do sieci, Russell Bedford A + Partners, zapewni szkolenia i wsparcie techniczne nowym członkom w ramach nowo utworzonego sojuszu strategicznego.

 - Cieszę się z dalszego rozwoju naszej sieci na nowych terytoriach i tak pozytywnego rozwoju w Azji Środkowej, w szczególności zdobywania reprezentacji w Kirgistanie i Tadżykistanie. Chciałbym podziękować naszej kazachstańskiej firmie za kierowanie tą inicjatywą i wspieranie ciągłego rozwoju sieci - podsumowuje nominację Stephen Hamlet, dyrektor generalny Russell Bedford.

 Założyciel Audit Profi Group, Omurbek Ibraimakunov, dodaje: - Członkostwo w międzynarodowej sieci jest ważnym krokiem wspierającym nasze strategiczne plany rozwoju, które obejmują dostarczanie bardziej kompleksowej oferty naszym klientom. Z przyjemnością dołączamy do sieci Russell Bedford i zaczynamy uzyskiwać dostęp do wielu korzyści i ofert tej sieci, co pozwoli nam przenieść nas na wyższy poziom rozwoju.

- Dołączenie do międzynarodowej sieci Russella Bedforda jest kluczowym momentem w naszej historii. Z optymizmem podchodzimy do nowych możliwości, które zostaną udostępnione nam, a tym samym naszym klientom, w wyniku naszego nowego członkostwa, i czekamy na kontakt z innymi członkami z całego świata dla naszej obopólnej korzyści – komentuje Aloviddin Hamdamov partner w Asian Audit Alliance.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

O Russell Bedford

broszura rb 2020

Witamy

w gronie niezależnych księgowych, audytorów, doradców podatkowych i konsultantów biznesowych, zrzeszonych w sieci Russell Bedford International. Od ponad 35 lat światowa sieć firm konsultingowych Russell Bedford International zapewnia wiedzę finansową i doradztwo biznesowe podmiotom na wielu różnych rynkach i branżach w każdym zakątku świata.

Pobierz broszurę Russell Bedford

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Tarcza antykryzysowa o krok dalej. Rada Ministrów przyjęła pakiet - Russell Bedford https://t.co/fl2WDSpoMv
RB__Poland Dziennik Gazeta Prawna opublikował najnowszy ranking firm doradztwa podatkowego za 2019 r. W takich chwilach jak ta… https://t.co/xQX9clfKFT
RB__Poland Prawo w czasach pandemii: https://t.co/JQeVBU0e1h
RB__Poland Weszły w życie szczególnie potrzebne zmiany w przedmiocie upadłości konsumenckiej - Russell Bedford https://t.co/l1JD8X9P6k