środa, 18 wrzesień 2019 16:57

Russell Bedford w finale konkursu „Network of the Year”

Z przyjemnością ogłaszamy, że już drugi rok z rzędu dotarliśmy do finału w konkursie Międzynarodowego Biuletynu Rachunkowości – International Accounting Bulletin’s Accountancy Awards.

W tym roku jesteśmy finalistą w kategoriach Sieć roku i Osobowość roku. Kryteriami przyznania nagrody jest wykazanie realizacji strategii rentownego wzrostu i konsekwentne świadczenie profesjonalnych usług wysokiej jakości, wyróżniających się w wielu kluczowych obszarach strategicznych i operacyjnych w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Zostaliśmy nominowani w kategorii „Osobowość roku”, co jest dla nas wyrazem uznania dla ciężkiej pracy, motywacji i poświęcenia, jakie włożyliśmy w rozwój sieci w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

– Dziękuję mojemu zespołowi, naszemu zarządowi i wszystkim członkom za znaczne wsparcie udzielone na rzecz rozwoju i udoskonalenia Russell Bedford – mówi Stephen Hamlet, CEO RBI.

Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w Londynie w czwartek 3 października.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Sprawdź, czy będziesz mógł skorzystać z estońskiego CIT-u - Russell Bedford https://t.co/OX7xDiLWD4
8hreply
RB__Poland VAT na czasopisma specjalistyczne zostaje na poziomie 8% - Russell Bedford https://t.co/wKWLZbkdqR
RB__Poland Od 24 lipca br. obowiązywać będą wyższe opłaty za decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu. - Russell… https://t.co/LUwuVEeYZC