środa, 18 wrzesień 2019 16:57

Russell Bedford w finale konkursu „Network of the Year”

Z przyjemnością ogłaszamy, że już drugi rok z rzędu dotarliśmy do finału w konkursie Międzynarodowego Biuletynu Rachunkowości – International Accounting Bulletin’s Accountancy Awards.

W tym roku jesteśmy finalistą w kategoriach Sieć roku i Osobowość roku. Kryteriami przyznania nagrody jest wykazanie realizacji strategii rentownego wzrostu i konsekwentne świadczenie profesjonalnych usług wysokiej jakości, wyróżniających się w wielu kluczowych obszarach strategicznych i operacyjnych w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Zostaliśmy nominowani w kategorii „Osobowość roku”, co jest dla nas wyrazem uznania dla ciężkiej pracy, motywacji i poświęcenia, jakie włożyliśmy w rozwój sieci w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

– Dziękuję mojemu zespołowi, naszemu zarządowi i wszystkim członkom za znaczne wsparcie udzielone na rzecz rozwoju i udoskonalenia Russell Bedford – mówi Stephen Hamlet, CEO RBI.

Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w Londynie w czwartek 3 października.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

O Russell Bedford

broszura rb 2020

Witamy

w gronie niezależnych księgowych, audytorów, doradców podatkowych i konsultantów biznesowych, zrzeszonych w sieci Russell Bedford International. Od ponad 35 lat światowa sieć firm konsultingowych Russell Bedford International zapewnia wiedzę finansową i doradztwo biznesowe podmiotom na wielu różnych rynkach i branżach w każdym zakątku świata.

Pobierz broszurę Russell Bedford

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Prawo pracy i ubezpieczenia społeczne w projekcie tarczy antykryzysowej – rozbieżności interpretacyjne - Russell Be… https://t.co/uXJKhdgNy7
3hreply
RB__Poland RT @RussellBedford: Our CEO answers questions on how the network is dealing with the current situation. https://t.co/EmmgMBXpUe
RB__Poland Specustawa dotycząca Tarczy Antykryzysowej – opcje wsparcia w zakresie podatków i poprawki Senatu - Russell Bedford https://t.co/23QitSsNgn
RB__Poland Płynność finansowa w dobie koronawirusa. Darowizna w rodzinie a podatek - Russell Bedford https://t.co/wTDMzHh9MA