środa, 18 wrzesień 2019 16:57

Russell Bedford w finale konkursu „Network of the Year”

Z przyjemnością ogłaszamy, że już drugi rok z rzędu dotarliśmy do finału w konkursie Międzynarodowego Biuletynu Rachunkowości – International Accounting Bulletin’s Accountancy Awards.

W tym roku jesteśmy finalistą w kategoriach Sieć roku i Osobowość roku. Kryteriami przyznania nagrody jest wykazanie realizacji strategii rentownego wzrostu i konsekwentne świadczenie profesjonalnych usług wysokiej jakości, wyróżniających się w wielu kluczowych obszarach strategicznych i operacyjnych w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Zostaliśmy nominowani w kategorii „Osobowość roku”, co jest dla nas wyrazem uznania dla ciężkiej pracy, motywacji i poświęcenia, jakie włożyliśmy w rozwój sieci w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

– Dziękuję mojemu zespołowi, naszemu zarządowi i wszystkim członkom za znaczne wsparcie udzielone na rzecz rozwoju i udoskonalenia Russell Bedford – mówi Stephen Hamlet, CEO RBI.

Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w Londynie w czwartek 3 października.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 60

W branży prawniczej kształcenie jest ustawiczne. Po pewnym czasie wchodzi w krew jak oddychanie. Na rynku jest sporo firm, które dają w tym zakresie wsparcie. W gronie tych renomowanych trwa od lat RB Akademia.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland W najnowszym RB Magazynie przedstawiamy wam zmiany, jakie miały miejsce w poprzednim miesiącu. Na początku roku zwy… https://t.co/Aec3T2AmhW
RB__Poland Premier Morawiecki w Davos przypomniał, że jest ogromne poparcie ze strony społeczeństwa polskiego dla dalszej napr… https://t.co/Ycr84hpqck
RB__Poland Od pierwszego dnia nowego roku obowiązuje „lex uber". Zmiany dla kierowców i klientów - Russell Bedford Poland https://t.co/sRV0YwiJCf
RB__Poland Zatrzymanie decyzją starosty prawa jazdy dłużnikowi alimentacyjnemu uchylającemu się od alimentów jest obligatoryjn… https://t.co/DsGM75HCGN