piątek, 05 lipiec 2019 11:35

Mecenas Andrzej Dmowski wystąpi podczas międzynarodowej konferencji podatkowej w Zielonej Górze

Międzynarodowa polsko-niemiecka konferencja podatkowa „Uszczelnianie systemów podatkowych w krajach Unii Europejskiej” odbędzie się 23-24.09.2019 roku, w Grape Town Hotel, w Zielonej Górze. 

Drugiego dnia konferencji wystąpi Andrzej Dmowski, który przedstawi temat: „Ceny transferowe w polskim ustawodawstwie – praktyka stosowania”.

Do udziału w Konferencji zachęcamy polskich i niemieckich doradców podatkowych. Podczas dwudniowych wykładów przybliżone zostaną uczestnikom zagadnienia dotyczące wdrażania przez kraje Unii Europejskiej, szczególnie Polskę i Niemcy, systemów uszczelniających w zakresie podatków dochodowych i podatku VAT. Konferencja będzie stanowiła pole do wymiany doświadczeń pomiędzy doradcami podatkowymi obu krajów i jednocześnie umożliwi nawiązanie ściślejszej współpracy.


Organizatorami wydarzenia są Lubuski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych, Wielkopolski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych i Zachodniopomorski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

Zapisu na konferencję można dokonać poprzez stronę: http://www.lubuski.kidp.pl/main.php?m=szkolenia&rodzaj=SZK&id=3784 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 54

Przełomowe zmiany w kodeksie karnym czekają na podpis Prezydenta. Rewolucja nadciąga także w zakresie postępowania cywilnego. Prawo, to doskonałe remedium na nudę, uatrakcyjnia leniwy czas urlopowy.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Russell Bedford a ceny transferowe – pomożemy twojej firmie uniknąć kłopotów - Russell Bedford Poland https://t.co/Qdfzxoj272
8hreply
RB__Poland 54. numer #RBMagazine już dostępny Szczególny nacisk położyliśmy na zmiany w prawie karnym, które mają zostać wprow… https://t.co/yBgXMgyq5Q
12hreply
RB__Poland NSA: Kupony rabatowe od Allegro to nie przychód - Russell Bedford Poland https://t.co/JoIGhk04L0
RB__Poland Zabezpiecz się przed ryzykiem finansowania terroryzmu - Russell Bedford Poland https://t.co/9SGhFTiQZm