wtorek, 02 lipiec 2019 11:49

Russell Bedford mianuje HannawayCA na członka w Belfaście

Russell Bedford International ogłosił powołanie HannawayCA z Irlandii Północnej na firmę członkowską globalnej sieci profesjonalnych usług.

Firma HannawayCA założona została w 2013 r. Jest grupą trzech firm, w skład której wchodzą Chartered Accountants HannawayCA Limited i jej specjalistyczne spółki zależne HCA Business Recovery i HCA Corporate Finance. HannawayCA koncentruje się na odzyskiwaniu przedsiębiorstw i niewypłacalności, finansach korporacyjnych, fuzjach i przejęciach. HannawayCA ma klientów korporacyjnych w wielu sektorach biznesowych. Dzięki silnemu etosowi biznesowemu firma została w tym roku nominowana do nagrody Accounting Excellence Awards w kategorii „Fast-track Firm of the Year”.

„Cieszę się, że mogę powitać HannawayCA jako firmę członkowską Russell Bedford w Irlandii Północnej – podsumowuje nominację prezes RBI Stephen Hamlet. – Dzięki niej wzbogacimy usługi i specjalizacje, wzmacniając już i tak silną pozycję w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Serdecznie witamy cały zespół!”

 Dyrektor HannawayCA, John Hannaway, dodał: „przynależność do sieci ma kluczowe znaczenie dla strategii rozwoju naszej firmy. Nowe członkostwo w Russell Bedford nie tylko podnosi nasz międzynarodowy profil, lecz także gwarantuje, że nasi klienci otrzymają kompleksową usługę globalną, gdziekolwiek jej potrzebują”.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 55

Tematy na czasie to split payment, raportowanie MDR, nowa matryca stawek VAT. Zmianom przyglądamy się na bieżąco na naszym portalu i w mediach społecznościowych. W magazynie podsumowujemy najważniejsze z nich, a także zwracamy uwagę na takie, które są równie ważne, ale niekoniecznie „medialne”.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Zapraszamy na wyjątkowe śniadanie podatkowe z Belgijską Izbą Biznesu - Russell Bedford Poland https://t.co/TFGcpqEmac
5hreply
RB__Poland Uzyskanie zgody organu spółki na dokonanie czynności prawnej przez spółkę jest również w interesie kontrahenta - Ru… https://t.co/RB8RGXVIQq
RB__Poland Dodatkowe informacje ws. wykazu podatników VAT - Russell Bedford Poland https://t.co/5JGinMFPtd
RB__Poland Russell Bedford na konferencji #Mazurytobiznes. Zobacz fotorelację: https://t.co/mHMjo3qHDd https://t.co/uh8ru9j9dt