wtorek, 02 lipiec 2019 11:49

Russell Bedford mianuje HannawayCA na członka w Belfaście

Russell Bedford International ogłosił powołanie HannawayCA z Irlandii Północnej na firmę członkowską globalnej sieci profesjonalnych usług.

Firma HannawayCA założona została w 2013 r. Jest grupą trzech firm, w skład której wchodzą Chartered Accountants HannawayCA Limited i jej specjalistyczne spółki zależne HCA Business Recovery i HCA Corporate Finance. HannawayCA koncentruje się na odzyskiwaniu przedsiębiorstw i niewypłacalności, finansach korporacyjnych, fuzjach i przejęciach. HannawayCA ma klientów korporacyjnych w wielu sektorach biznesowych. Dzięki silnemu etosowi biznesowemu firma została w tym roku nominowana do nagrody Accounting Excellence Awards w kategorii „Fast-track Firm of the Year”.

„Cieszę się, że mogę powitać HannawayCA jako firmę członkowską Russell Bedford w Irlandii Północnej – podsumowuje nominację prezes RBI Stephen Hamlet. – Dzięki niej wzbogacimy usługi i specjalizacje, wzmacniając już i tak silną pozycję w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Serdecznie witamy cały zespół!”

 Dyrektor HannawayCA, John Hannaway, dodał: „przynależność do sieci ma kluczowe znaczenie dla strategii rozwoju naszej firmy. Nowe członkostwo w Russell Bedford nie tylko podnosi nasz międzynarodowy profil, lecz także gwarantuje, że nasi klienci otrzymają kompleksową usługę globalną, gdziekolwiek jej potrzebują”.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

O Russell Bedford

broszura rb 2020

Witamy

w gronie niezależnych księgowych, audytorów, doradców podatkowych i konsultantów biznesowych, zrzeszonych w sieci Russell Bedford International. Od ponad 35 lat światowa sieć firm konsultingowych Russell Bedford International zapewnia wiedzę finansową i doradztwo biznesowe podmiotom na wielu różnych rynkach i branżach w każdym zakątku świata.

Pobierz broszurę Russell Bedford

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Polska w pierwszej dziesiątce krajów naruszających RODO - Russell Bedford https://t.co/VayaNPjkrW
5hreply
RB__Poland Samochód kupiony za gotówkę nie może być kosztem - Russell Bedford https://t.co/RVYzKtIvSQ
23hreply
RB__Poland Russell Bedford International umacnia pozycję w Angoli - Russell Bedford https://t.co/sOEBWhmGPf