czwartek, 27 czerwiec 2019 08:01

Mecenas Andrzej Dmowski wystąpi na konferencji naukowej Uniwersytetu Warszawskiego 

„Skutki implementacji dyrektywy ATAD do polskiego systemu prawnego” - to temat przewodni wystąpienia mecenasa Andrzeja Dmowskiego podczas konferencji „Blaski i cienie 15-lecia harmonizacji prawa podatkowego”.

Gorąco zapraszamy naogólnopolską konferencję naukową, organizowaną przez prof. dr. hab. Witolda Modzelewskiego „Blaski i cienie15-lecia harmonizacji prawa podatkowego”. Konferencja odbędzie się pod auspicjami Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego 2 lipca 2019 r., na Uniwersytecie Warszawskim – Aula A.2 CI II, ul. Lipowa 4

Uczestnictwo w konferencji jest odpłatne (wpisowe wynosi 200 zł), z wyłączeniem studentów, doktorantów i pracowników naukowych WPiA UW. 

Szczegółowy program i rejestracja dostępne są na stronie: 

wpia.uw.edu.pl/blaski-i-cienie-15-lecia-harmonizacji-prawa-podatkowegoKariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

O Russell Bedford

broszura rb 2020

Witamy

w gronie niezależnych księgowych, audytorów, doradców podatkowych i konsultantów biznesowych, zrzeszonych w sieci Russell Bedford International. Od ponad 35 lat światowa sieć firm konsultingowych Russell Bedford International zapewnia wiedzę finansową i doradztwo biznesowe podmiotom na wielu różnych rynkach i branżach w każdym zakątku świata.

Pobierz broszurę Russell Bedford

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Polska w pierwszej dziesiątce krajów naruszających RODO - Russell Bedford https://t.co/VayaNPjkrW
5hreply
RB__Poland Samochód kupiony za gotówkę nie może być kosztem - Russell Bedford https://t.co/RVYzKtIvSQ
23hreply
RB__Poland Russell Bedford International umacnia pozycję w Angoli - Russell Bedford https://t.co/sOEBWhmGPf