wtorek, 04 czerwiec 2019 21:46

Russell Bedford mianuje nowego członka w Tokio

Russell Bedford International ogłosił powołanie Shinsei International Tax Co. jako członka globalnej sieci profesjonalnych usług RB w Japonii.

Shinsei International Tax Co., z siedzibą w Tokio, jest zarządzana przez zespół z bogatym doświadczeniem zdobytym w dużych firmach podatkowych i w japońskiej krajowej agencji podatkowej. Założona w 2011 roku firma koncentruje się na cenach transferowych oraz wspiera globalną działalność klientów w dziedzinie podatków międzynarodowych, spraw finansowych i rachunkowości.

Usługi Shinsei obejmują podatki dla firm rozpoczynających działalność, osób fizycznych i rodzin oraz wsparcie dla klientów stojących przed kontrolami/audytami podatkowymi. Firma zapewnia również wsparcie dla międzynarodowych korporacyjnych fuzji i przejęć oraz reorganizacji, przeglądów i dokumentacji cen transferowych, jak też transgranicznego raportowania aktywów i planowania podatku od spadków.

„Z przyjemnością witamy Shinsei jako naszego nowego członka w Tokio – komentuje prezes Russell Bedford, Stephen Hamlet. – Po udanej wizycie w biurach firmy, które odwiedziłem w kwietniu, byłem pod wielkim wrażeniem partnerów. Profesjonalna postawa, połączona z aspiracjami firmy, nieuchronnie doprowadziły do mianowania na członka sieci Russell Bedford”.

„Ponieważ zapewnienie globalnego wsparcia jest istotnym elementem dla naszej rosnącej bazy klientów, konieczne było, aby przyłączyć się do sieci, która może nam pomóc w tej podróży – stwierdził Shinichi Takagi, partner Shinsei. – Po spotkaniu z dyrektorem naczelnym Russell Bedford i omówieniu naszych wspólnych celów szybko zdaliśmy sobie sprawę, że Russell Bedford jest właściwą siecią dla naszej firmy. Cieszymy się, że możemy rozpocząć tę nową drogę rozwoju”

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland VAT na czasopisma specjalistyczne zostaje na poziomie 8% - Russell Bedford https://t.co/wKWLZbkdqR
RB__Poland Od 24 lipca br. obowiązywać będą wyższe opłaty za decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu. - Russell… https://t.co/LUwuVEeYZC
RB__Poland Podatki zagraniczne: Inwestowanie w Rumunii – kwestie podatkowe - Russell Bedford https://t.co/pXOItnObtI