piątek, 10 maj 2019 07:01

11 maja Dzień Doradcy Podatkowego. Odbierz prezenty od Russell Bedford Poland

11 maja obchodzimy święto doradców podatkowych. Z tej okazji mamy dla Państwa prezenty ułatwiające pracę specjalisty od prawa podatkowego. 

Zawód doradcy podatkowego funkcjonuje na rynku polskim od 23 lat, powołany 05.07.1996 roku. Jest zawodem zaufania publicznego. Ta trudna, ale i satysfakcjonująca praca, wymaga wysokich kwalifikacji, potwierdzonych zdanym egzaminem państwowym. W toku pracy każdy doradca ma obowiązek ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji, co gwarantuje znajomość aktualnie obowiązującego prawa podatkowego.

Doradcy podatkowi Russell Bedford o pracy w charakterze doradcy podatkowego

Grażyna Zaremba, doradca podatkowy – nr wpisu 10964

„Gdybym miała opisać swój zawód w trzech słowach to powiedziałabym: odpowiedzialność, zaufanie, wiedza. Pomimo ciągłych wyzwań w życiu zawodowym, bardzo cenię sobie to, co robię”

 Rafał Dąbrowski, doradca podatkowy – nr wpisu 12498

„Praca doradcy to duża odpowiedzialność, ale też satysfakcja. Lubię w niej kontakt z ludźmi i możliwość dzielenia się swoją wiedzą”

 Andrzej Dmowski, doradca podatkowy – nr wpisu: 10965

 „Obserwuję jak zmienia się postrzeganie zawodu doradcy i jego funkcjonowanie na rynku polskim. Na pewno musimy dbać o prestiż doradców, pamiętając o tym, że stoją na straży poufnych informacji, niejednokrotnie ważących losy obywateli, a także państwa polskiego”

 dzien doradcy

Odbierz prezenty od Russell Bedford Poland

Wszystkim doradcom podatkowym życzymy sukcesów! 

Dla Was i dla osób zainteresowanych pracą na stanowisku doradcy, mamy specjalne prezenty.

1. Asystent doradcy podatkowego w dziale doradztwa podatkowego – zgłoś się do nas, aby przez miesiąc uczestniczyć w pracy eksperta podatkowego w unikatowym wnętrzu naszego biura na 21 piętrze Atlas Tower. Widok na Pałac Kultury i Nauki, dyskusje na temat prawa podatkowego, wgląd w ciekawe sprawy i pyszna kawa – proponujemy Wam przygodę, po której z pewnością umocnicie się w przekonaniu, że doradca podatkowy to zawód dla Was. Zapraszamy studentów i absolwentów prawa i kierunków pokrewnych.

2. Trzy książki autorstwa Rafała Nawrota „Międzynarodowe unikanie opodatkowania dochodu i jego regulacje w prawie polskim” – zgłoś się do nas, aby otrzymać publikację jednego z naszych ekspertów.

3. Bon na wybrane szkolenie podatkowe RB Akademii: rbakademia.pl/szkolenia-podatkowe 

Prezenty rozdajemy do końca maja. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z informacją, który z przentów Państwa interesuje. Na początku czerwca ogłosimy które osoby zostaną przez nas obdarowane. Wyboru dokonamy drogą losowania.  

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 50

50 numer naszego miesięcznika to okazja do podsumowań. Już od ponad czterech lat przygotowujemy informacje o najważniejszych zmianach w prawie, a grono naszych czytelników ciągle się powiększa.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Split payment zamiast odwrotnego obciążenia. Nowelizacja prawa podatkowego skierowana do opiniowania  - Russell Bed… https://t.co/vqUNBSysR6
RB__Poland Forum Podatkowe Poznań 2019 już za nami!! - Russell Bedford Poland https://t.co/9JpJ9sVtPA
RB__Poland Pracownik czy przedsiębiorca? Umowa o pracę a umowa o współpracę w aktualnym orzecznictwie - Russell Bedford Poland https://t.co/rnq5ekabZG
RB__Poland RT @ZIGospodarcza: 51. wydanie czasopisma #RBMagazine, którego wydawcą jest @RB__Poland. #członekZIG Zapraszamy do lektury 👉 https://t.co/n