piątek, 10 maj 2019 07:01

11 maja Dzień Doradcy Podatkowego. Odbierz prezenty od Russell Bedford Poland

11 maja obchodzimy święto doradców podatkowych. Z tej okazji mamy dla Państwa prezenty ułatwiające pracę specjalisty od prawa podatkowego. 

Zawód doradcy podatkowego funkcjonuje na rynku polskim od 23 lat, powołany 05.07.1996 roku. Jest zawodem zaufania publicznego. Ta trudna, ale i satysfakcjonująca praca, wymaga wysokich kwalifikacji, potwierdzonych zdanym egzaminem państwowym. W toku pracy każdy doradca ma obowiązek ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji, co gwarantuje znajomość aktualnie obowiązującego prawa podatkowego.

Doradcy podatkowi Russell Bedford o pracy w charakterze doradcy podatkowego

Grażyna Zaremba, doradca podatkowy – nr wpisu 10964

„Gdybym miała opisać swój zawód w trzech słowach to powiedziałabym: odpowiedzialność, zaufanie, wiedza. Pomimo ciągłych wyzwań w życiu zawodowym, bardzo cenię sobie to, co robię”

 Rafał Dąbrowski, doradca podatkowy – nr wpisu 12498

„Praca doradcy to duża odpowiedzialność, ale też satysfakcja. Lubię w niej kontakt z ludźmi i możliwość dzielenia się swoją wiedzą”

 Andrzej Dmowski, doradca podatkowy – nr wpisu: 10965

 „Obserwuję jak zmienia się postrzeganie zawodu doradcy i jego funkcjonowanie na rynku polskim. Na pewno musimy dbać o prestiż doradców, pamiętając o tym, że stoją na straży poufnych informacji, niejednokrotnie ważących losy obywateli, a także państwa polskiego”

 dzien doradcy

Odbierz prezenty od Russell Bedford Poland

Wszystkim doradcom podatkowym życzymy sukcesów! 

Dla Was i dla osób zainteresowanych pracą na stanowisku doradcy, mamy specjalne prezenty.

1. Asystent doradcy podatkowego w dziale doradztwa podatkowego – zgłoś się do nas, aby przez miesiąc uczestniczyć w pracy eksperta podatkowego w unikatowym wnętrzu naszego biura na 21 piętrze Atlas Tower. Widok na Pałac Kultury i Nauki, dyskusje na temat prawa podatkowego, wgląd w ciekawe sprawy i pyszna kawa – proponujemy Wam przygodę, po której z pewnością umocnicie się w przekonaniu, że doradca podatkowy to zawód dla Was. Zapraszamy studentów i absolwentów prawa i kierunków pokrewnych.

2. Trzy książki autorstwa Rafała Nawrota „Międzynarodowe unikanie opodatkowania dochodu i jego regulacje w prawie polskim” – zgłoś się do nas, aby otrzymać publikację jednego z naszych ekspertów.

3. Bon na wybrane szkolenie podatkowe RB Akademii: rbakademia.pl/szkolenia-podatkowe 

Prezenty rozdajemy do końca maja. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z informacją, który z przentów Państwa interesuje. Na początku czerwca ogłosimy które osoby zostaną przez nas obdarowane. Wyboru dokonamy drogą losowania.  

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland RB Magazine numer 66 - zapraszamy do pobierania za darmo https://t.co/6vybR1p617 https://t.co/8Pt3AgJ8k7
RB__Poland Russell Bedford kontynuuje ekspansję w Afryce - Russell Bedford https://t.co/gdO2jpjBLV
RB__Poland Podwyższenie kapitału zakładowego z innych kapitałów spółki jest dochodem z udziału w jej zyskach (PIT) - Russell B… https://t.co/xDu3ObSmI3
RB__Poland Rzeczpospolita wyróżnia Russell Bedford Poland za działalność w czasach epidemii koronawirusa - Russell Bedford https://t.co/bs4LTYCuBp