czwartek, 11 kwiecień 2019 18:33

Andrzej Dmowski wystąpił podczas II Mazowieckiego Forum Podatkowego

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Warszawa wraz z Krajową Izbą Doradców Podatkowych Oddział Mazowiecki już po raz drugi zorganizowały Mazowieckie Forum Podatkowe. W tej edycji z prelekcją wystąpił ekspert Russell Bedford  Poland – mecenas Andrzej Dmowski. 

„Restrukturyzacja prawna i podatkowa w procesie pozyskania inwestora” - to temat, który poruszył nasz ekspert podczas panelu Ekonomia i Finanse. Wystąpienie zebrało na sali kilkudziesięciu zainteresowanych i wzbudziło duże zainteresowanie. 

II Forum Podatkowe objęło też tematykę opodatkowania obrotu kryptowalutami, podatku u źródła w świetle dyrektywy ATD czy obowiązkowego split payment. Wieczorem forum zakończył bankiet, który był okazją do luźniejszych rozmów i nawiązania nowych znajomości. 

Projekt odbył w dn. 15.04.2019 r. w Sali Notowań w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych, w Warszawie. 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 55

Tematy na czasie to split payment, raportowanie MDR, nowa matryca stawek VAT. Zmianom przyglądamy się na bieżąco na naszym portalu i w mediach społecznościowych. W magazynie podsumowujemy najważniejsze z nich, a także zwracamy uwagę na takie, które są równie ważne, ale niekoniecznie „medialne”.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Andrzej Dmowski dla TVN24 o mikrorachunkach - Russell Bedford Poland https://t.co/XQP37S4X6B
4hreply
RB__Poland Russell Bedford w finale konkursu „Network of the Year” - Russell Bedford Poland https://t.co/j2UPWSyBYB
10hreply
RB__Poland Zapraszamy na wyjątkowe śniadanie podatkowe z Belgijską Izbą Biznesu - Russell Bedford Poland https://t.co/TFGcpqEmac
RB__Poland Uzyskanie zgody organu spółki na dokonanie czynności prawnej przez spółkę jest również w interesie kontrahenta - Ru… https://t.co/RB8RGXVIQq