czwartek, 11 kwiecień 2019 18:33

Andrzej Dmowski wystąpił podczas II Mazowieckiego Forum Podatkowego

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Warszawa wraz z Krajową Izbą Doradców Podatkowych Oddział Mazowiecki już po raz drugi zorganizowały Mazowieckie Forum Podatkowe. W tej edycji z prelekcją wystąpił ekspert Russell Bedford  Poland – mecenas Andrzej Dmowski. 

„Restrukturyzacja prawna i podatkowa w procesie pozyskania inwestora” - to temat, który poruszył nasz ekspert podczas panelu Ekonomia i Finanse. Wystąpienie zebrało na sali kilkudziesięciu zainteresowanych i wzbudziło duże zainteresowanie. 

II Forum Podatkowe objęło też tematykę opodatkowania obrotu kryptowalutami, podatku u źródła w świetle dyrektywy ATD czy obowiązkowego split payment. Wieczorem forum zakończył bankiet, który był okazją do luźniejszych rozmów i nawiązania nowych znajomości. 

Projekt odbył w dn. 15.04.2019 r. w Sali Notowań w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych, w Warszawie. 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland RB Magazine numer 66 - zapraszamy do pobierania za darmo https://t.co/6vybR1p617 https://t.co/8Pt3AgJ8k7
RB__Poland Russell Bedford kontynuuje ekspansję w Afryce - Russell Bedford https://t.co/gdO2jpjBLV
RB__Poland Podwyższenie kapitału zakładowego z innych kapitałów spółki jest dochodem z udziału w jej zyskach (PIT) - Russell B… https://t.co/xDu3ObSmI3
RB__Poland Rzeczpospolita wyróżnia Russell Bedford Poland za działalność w czasach epidemii koronawirusa - Russell Bedford https://t.co/bs4LTYCuBp