czwartek, 11 kwiecień 2019 18:33

Andrzej Dmowski wystąpił podczas II Mazowieckiego Forum Podatkowego

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Warszawa wraz z Krajową Izbą Doradców Podatkowych Oddział Mazowiecki już po raz drugi zorganizowały Mazowieckie Forum Podatkowe. W tej edycji z prelekcją wystąpił ekspert Russell Bedford  Poland – mecenas Andrzej Dmowski. 

„Restrukturyzacja prawna i podatkowa w procesie pozyskania inwestora” - to temat, który poruszył nasz ekspert podczas panelu Ekonomia i Finanse. Wystąpienie zebrało na sali kilkudziesięciu zainteresowanych i wzbudziło duże zainteresowanie. 

II Forum Podatkowe objęło też tematykę opodatkowania obrotu kryptowalutami, podatku u źródła w świetle dyrektywy ATD czy obowiązkowego split payment. Wieczorem forum zakończył bankiet, który był okazją do luźniejszych rozmów i nawiązania nowych znajomości. 

Projekt odbył w dn. 15.04.2019 r. w Sali Notowań w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych, w Warszawie. 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 50

50 numer naszego miesięcznika to okazja do podsumowań. Już od ponad czterech lat przygotowujemy informacje o najważniejszych zmianach w prawie, a grono naszych czytelników ciągle się powiększa.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Dematerializacja akcji spółek akcyjnych i komandytowo-akcyjnych ma wzmocnić bezpieczeństwo obrotu - Russell Bedford… https://t.co/37uwY7mRVh
20hreply
RB__Poland Umowa o współdziałanie – narzędzia kompromisu w nowej ordynacji  - Russell Bedford Poland https://t.co/bwoUCop5Bl
RB__Poland W tym tygodniu Sejm zacznie prace nad projektem MPiT dot. przeciwdziałania zatorom płatniczym - Russell Bedford Pol… https://t.co/ujTpaOfm7i
RB__Poland Elektryczne hulajnogi będą mogły wjechać na ulice? - Russell Bedford Poland https://t.co/qpWQi2ReN5