wtorek, 09 kwiecień 2019 10:08

Russell Bedford mianuje wspólnych członków w Kolumbii

Russell Bedford International ogłosił powołanie MC Montes S.A.S. oraz Ascendis S.A. jako wspólnych członków globalnej sieci profesjonalnych usług w Cali, Kolumbia. Nominacja poszerza sieć krajową w Kolumbii, gdzie członkami Russell Bedford w Bogocie są już firmy Cartagenie i Medellín.

Założona w 2014 r. i prowadzona przez Carolinę Montes Lopez, MC Montes koncentruje się na kontroli prawnej i fiskalnej, doradztwie IFRS i specjalistycznych usługach doradztwa finansowego. Firma obsługuje zarówno klientów korporacyjnych i publicznych, jak i prywatnych w wielu sektorach biznesowych.

Ascendis od ponad 30 lat jest kierowany przez Tulio Restrepo Rivera i specjalizuje się w doradztwie i outsourcingu księgowym dla MŚP, wraz z usługami podatkowymi i prawnymi.

Obie firmy mają razem trzech partnerów, około 30 pracowników i ponad 70 klientów. Dzielą lokale w jednym z najbardziej prestiżowych budynków biurowych w centrum miasta.

„Cieszę się, że mogę powitać MC Montesa i Ascendisa jako wspólnych członków w Kolumbii – komentuje Stephen Hamlet, prezes Russell Bedford. – Russell Bedford od wielu lat zajmuje dominującą pozycję w Ameryce Łacińskiej. Dodanie tej nowej grupy, uzupełniającej naszą ofertę we wszystkich czterech głównych miastach Kolumbii, jest dowodem na to, że pozycja ta stale rośnie, zapewniając jednocześnie szerszy dostęp do usług i wiedzy specjalistycznej klientom naszych członków w regionie ”.

Partner zarządzający MC Montes, Karolina Montes Lopez, dodała: „Możliwość zaoferowania naszym klientom dostępu do kompleksowych usług globalnych jest kluczowym powodem przystąpienia do międzynarodowej sieci. Nasze członkostwo w Russell Bedford zapewnia nam nową motywację do osiągnięcia naszych celów rozwoju biznesu. Czekamy z niecierpliwością na budowanie relacji z innymi członkami na całym świecie w celu wspierania naszych wspólnych celów. ”

„Zdobycie członkostwa w ugruntowanej międzynarodowej sieci księgowych to ważny moment w historii naszej grupy – mówi Tulio Restrepo Rivera, partner zarządzający w Ascendis. – Mamy nadzieję, że posunięcie to zwiększy naszą zdolność do przyciągania nowych klientów, jednocześnie poszerzając ofertę usług dla naszych obecnych klientów. ”

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Feedforward zamiast feedbacku – jak zwiększyć efektywność organizacji - Russell Bedford https://t.co/UYkn6qWxBx
22hreply
RB__Poland RB Magazine numer 66 - zapraszamy do pobierania za darmo https://t.co/6vybR1p617 https://t.co/8Pt3AgJ8k7
RB__Poland Russell Bedford kontynuuje ekspansję w Afryce - Russell Bedford https://t.co/gdO2jpjBLV
RB__Poland Podwyższenie kapitału zakładowego z innych kapitałów spółki jest dochodem z udziału w jej zyskach (PIT) - Russell B… https://t.co/xDu3ObSmI3