poniedziałek, 01 kwiecień 2019 12:47

Doktor Andrzej Dmowski prelegentem podczas Forum Podatkowego Poznań 2019

Forum Podatkowe Poznań 2019 jest organizowane przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych w dniach 13-14.05.2019 roku. Podczas spotkania wystąpią wybitni eksperci, między innymi doktor Andrzej Dmowski. 

Poznańskie Podatkowe Podatkowe to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Poznań, jako stolica Wielkopolski, tradycyjnie kojarzącej się w całym kraju z gospodarnością, przedsiębiorczością jest naturalnym wyborem na miejsce organizacji spotkania społeczności zainteresowanej zagadnieniami podatkowymi. To dwudniowe, intensywne spotkanie będzie wypełnione praktyczną wiedzą pochodzącą od wybitnych ekspertów z różnych branż, aktywnie działających w trzech obszarach: prawa, ekonomii i edukacji podatkowej.

Podatki Przyszłości

„Na Forum chcemy dyskutować o efektywnym systemie podatkowym – mówią twórcy imprezy. – Rewolucja technologiczna, która zachodzi na naszych oczach ma wpływ na warunki funkcjonowania zarówno administracji państwowej, jak i biznesu. Zmienia się sposób konsumpcji informacji, sposoby dokonywania zakupów dóbr i usług, zmienia się sposób komunikowania ludzi między sobą. Żyjemy w czasach dużych zmian – trzeba więc być na nie gotowym w każdym obszarze życia. A zatem również w podatkach. Chcemy o nich rozmawiać, aby mieć realny wpływ na to, jak będą wyglądać w najbliższej i nieco bardziej odległej przyszłości”.

Wielowątkowa struktura

Forum Trzy główne wątki Forum: Prawo, Ekonomia i Edukacja zostaną podzielone na mniejsze bloki tematyczne, realizowane równocześnie przez dwa dni wydarzenia. To pozwoli każdemu dowolnie kształtować plan uczestnictwa w Forum – tak, aby zapewnić sobie dostęp do możliwie największej liczby wystąpień, paneli dyskusyjnych, a także spotkań z ekspertami. Wszystko po to, aby zaczerpnąć możliwie wiedzy i wziąć udział w ważnych dyskusjach, które będą miały wpływ na rozwój systemu podatkowego w Polsce. Jednym z prelegentów forum będzie mecenas Andrzej Dmowski, partner zarządzający Russell Bedford Poland.

Gorąco zapraszamy do Poznania. Wkrótce na stroni https://forumpodatkowepoznan.pl ruszą zapisy na wyjątkowe święto wiedzy o podatkach

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 50

50 numer naszego miesięcznika to okazja do podsumowań. Już od ponad czterech lat przygotowujemy informacje o najważniejszych zmianach w prawie, a grono naszych czytelników ciągle się powiększa.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Wierzyciel żony może pozwać męża – nowe orzeczenie Sądu Najwyższego - Russell Bedford Poland https://t.co/kZxvw28JDc
22hreply
RB__Poland Nowy adres siedziby Russell Bedford w Warszawie - Russell Bedford Poland https://t.co/qX9zHr3try
RB__Poland Termin przedawnienia w przypadku kumulatywnej kwalifikacji czynu  - Russell Bedford Poland https://t.co/ou9XENqOKT
RB__Poland Podatki zagraniczne: Szwajcarzy aprobują reformę podatkową - Russell Bedford Poland https://t.co/toqQcgzAgY