wtorek, 05 marzec 2019 08:20

Russell Bedford w Top 20 rankingu globalnych sieci. Podsumowanie osiągnięć

Rewizja wydajności sieci Russell Bedford wskazuje na mocny wzrost w ciągu ostatnich dwóch lat. Dzięki współpracy biur z 97 krajów świata po raz kolejny znaleźliśmy się w rankingu Top 20 Global Accounting Networks.

Według jednego z najbardziej prestiżowych i miarodajnych rankingów sieci konsultingowych Russell Bedford International pozostaje w 20 największych graczy na rynku.

Podsumowanie wyników daje twarde dowody na wysoką wydajność grupy.

Globalne przychody z opłat wyniosły 0,5 biliona dolarów!

Osiągnęliśmy wzrost liczby poleconych członków na 35% poziomie. Jeśli chodzi o wzrost liczby firm członkowskich zajęliśmy 4 miejsce w Top 20.

Najwyższe łączne przychody z opłat – 17. miejsce

Największa sieć wśród badanych krajów – 15. miejsce

Najwyższy wzrost przychodów w ciągu ostatnich dwóch lat – 5. miejsce. Russell odnotował 21% wzrost przychodów w ciągu ostatnich dwóch lat.

 

b0fd73de 0b6d 4b03 81a7 bfd72a26e633 original

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 50

50 numer naszego miesięcznika to okazja do podsumowań. Już od ponad czterech lat przygotowujemy informacje o najważniejszych zmianach w prawie, a grono naszych czytelników ciągle się powiększa.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Wyrok TSUE zmieni zasady rozliczania kart paliwowych  - Russell Bedford Poland https://t.co/F9BSlsRmvf
RB__Poland W sektorze prawno-podatkowym brakuje odpowiednich kandydatów do pracy  - Russell Bedford Poland https://t.co/jH53o1Uk7w
RB__Poland Doradcy podatkowi: wprowadźmy mediacje w relacji urząd-podatnik - Russell Bedford Poland https://t.co/IsCp1JBKxh
RB__Poland Prawda bywa dziwniejsza od fikcji prawnej – zmiany w zakresie doręczania pism procesowych  - Russell Bedford Poland https://t.co/iK6PkE5qPd