wtorek, 05 marzec 2019 08:20

Russell Bedford w Top 20 rankingu globalnych sieci. Podsumowanie osiągnięć

Rewizja wydajności sieci Russell Bedford wskazuje na mocny wzrost w ciągu ostatnich dwóch lat. Dzięki współpracy biur z 97 krajów świata po raz kolejny znaleźliśmy się w rankingu Top 20 Global Accounting Networks.

Według jednego z najbardziej prestiżowych i miarodajnych rankingów sieci konsultingowych Russell Bedford International pozostaje w 20 największych graczy na rynku.

Podsumowanie wyników daje twarde dowody na wysoką wydajność grupy.

Globalne przychody z opłat wyniosły 0,5 biliona dolarów!

Osiągnęliśmy wzrost liczby poleconych członków na 35% poziomie. Jeśli chodzi o wzrost liczby firm członkowskich zajęliśmy 4 miejsce w Top 20.

Najwyższe łączne przychody z opłat – 17. miejsce

Największa sieć wśród badanych krajów – 15. miejsce

Najwyższy wzrost przychodów w ciągu ostatnich dwóch lat – 5. miejsce. Russell odnotował 21% wzrost przychodów w ciągu ostatnich dwóch lat.

 

b0fd73de 0b6d 4b03 81a7 bfd72a26e633 original

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland RB Magazine numer 66 - zapraszamy do pobierania za darmo https://t.co/6vybR1p617 https://t.co/8Pt3AgJ8k7
RB__Poland Russell Bedford kontynuuje ekspansję w Afryce - Russell Bedford https://t.co/gdO2jpjBLV
RB__Poland Podwyższenie kapitału zakładowego z innych kapitałów spółki jest dochodem z udziału w jej zyskach (PIT) - Russell B… https://t.co/xDu3ObSmI3
RB__Poland Rzeczpospolita wyróżnia Russell Bedford Poland za działalność w czasach epidemii koronawirusa - Russell Bedford https://t.co/bs4LTYCuBp