wtorek, 05 marzec 2019 08:20

Russell Bedford w Top 20 rankingu globalnych sieci. Podsumowanie osiągnięć

Rewizja wydajności sieci Russell Bedford wskazuje na mocny wzrost w ciągu ostatnich dwóch lat. Dzięki współpracy biur z 97 krajów świata po raz kolejny znaleźliśmy się w rankingu Top 20 Global Accounting Networks.

Według jednego z najbardziej prestiżowych i miarodajnych rankingów sieci konsultingowych Russell Bedford International pozostaje w 20 największych graczy na rynku.

Podsumowanie wyników daje twarde dowody na wysoką wydajność grupy.

Globalne przychody z opłat wyniosły 0,5 biliona dolarów!

Osiągnęliśmy wzrost liczby poleconych członków na 35% poziomie. Jeśli chodzi o wzrost liczby firm członkowskich zajęliśmy 4 miejsce w Top 20.

Najwyższe łączne przychody z opłat – 17. miejsce

Największa sieć wśród badanych krajów – 15. miejsce

Najwyższy wzrost przychodów w ciągu ostatnich dwóch lat – 5. miejsce. Russell odnotował 21% wzrost przychodów w ciągu ostatnich dwóch lat.

 

b0fd73de 0b6d 4b03 81a7 bfd72a26e633 original

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 54

Przełomowe zmiany w kodeksie karnym czekają na podpis Prezydenta. Rewolucja nadciąga także w zakresie postępowania cywilnego. Prawo, to doskonałe remedium na nudę, uatrakcyjnia leniwy czas urlopowy.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Wielkie otwarcie filii RB Akademii w Krakowie - RB Akademia - szkolenia i doradztwo z zakresu podatków, prawa, kadr… https://t.co/5tvDJnF17x
RB__Poland Zmienia się podejście organów skarbowych do wydatków na edukację - Russell Bedford Poland https://t.co/TUoSYJ299D
RB__Poland Pozbawienie akcjonariuszy prawa poboru akcji a interes spółki - Russell Bedford Poland https://t.co/60tRGvyf43
RB__Poland Russell Bedford a ceny transferowe – pomożemy twojej firmie uniknąć kłopotów - Russell Bedford Poland https://t.co/Qdfzxoj272