poniedziałek, 18 luty 2019 00:32

Russell Bedford przeskakuje na 17. miejsce w światowym rankingu sieci IAB

Międzynarodowy Biuletyn Rachunkowości (IAB) opublikował relację ze Światowego Badanie 2019 roku, ujawniającego międzynarodowe rankingi globalnych sieci księgowych. Russell Bedford International znalazł się w dwudziestce najlepszych, zajmując 17 miejsce. W ciągu ostatnich dwóch lat Russell Bedford doświadczył piątego najwyższego wzrostu ze wszystkich sieci z pierwszej dwudziestki.

Po ogłoszeniu, Stephen Hamlet, dyrektor generalny Russell Bedford, powiedział: „Jestem niezmiernie dumny ze wszystkiego, co zostało osiągnięte przez sieć w ciągu ostatnich dwóch lat. Kiedy dołączałem do Russell Bedford w 2017 roku, wiedziałem, że istnieją mocne podstawy, na których możemy się rozwijać. Nasze konsekwentne działania na rzecz polepszenia sieci i rozwoju marki doprowadziły nas do zdobycia ponad 30 nowych członków w ciągu ostatnich dwóch lat i do osiągnięcia rekordowego wzrostu liczby rekomendacji w zeszłym roku – o 35% w całej sieci.

Nasz ruch w górę w tabeli rankingowej IAB jest odbiciem tych wszystkich wielkich osiągnięć i ciężkiej pracy. Jestem wdzięczny mojemu zespołowi wspierającemu i naszemu prezesowi, wspomaganemu przez radę dyrektorów.

Często mówimy o wielkości i liczbach i pozycje rankingowe są rzeczywiście ważne, ale najważniejsze jest aby utrzymać wysoką jakość i uzyskać najbardziej odpowiedni zasięg dla naszej sieci na całym świecie. Wyższe miejsce w rankingu promuje jeszcze silniejszą pozycję, którą zajmujemy jako grupa przyciągająca firmy, chcące się rozwijać i oferować więcej swoim klientom.

To fantastyczna wiadomość dla Russell Bedford i nie mogę się doczekać kolejnego pięknego roku”.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 55

Tematy na czasie to split payment, raportowanie MDR, nowa matryca stawek VAT. Zmianom przyglądamy się na bieżąco na naszym portalu i w mediach społecznościowych. W magazynie podsumowujemy najważniejsze z nich, a także zwracamy uwagę na takie, które są równie ważne, ale niekoniecznie „medialne”.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Uzyskanie zgody organu spółki na dokonanie czynności prawnej przez spółkę jest również w interesie kontrahenta - Ru… https://t.co/RB8RGXVIQq
19hreply
RB__Poland Dodatkowe informacje ws. wykazu podatników VAT - Russell Bedford Poland https://t.co/5JGinMFPtd
RB__Poland Russell Bedford na konferencji #Mazurytobiznes. Zobacz fotorelację: https://t.co/mHMjo3qHDd https://t.co/uh8ru9j9dt
RB__Poland Przeprowadzanie inwestycji na obszarach Natura 2000 - Russell Bedford Poland https://t.co/Y93sRBhiuX