poniedziałek, 18 luty 2019 00:32

Russell Bedford przeskakuje na 17. miejsce w światowym rankingu sieci IAB

Międzynarodowy Biuletyn Rachunkowości (IAB) opublikował relację ze Światowego Badanie 2019 roku, ujawniającego międzynarodowe rankingi globalnych sieci księgowych. Russell Bedford International znalazł się w dwudziestce najlepszych, zajmując 17 miejsce. W ciągu ostatnich dwóch lat Russell Bedford doświadczył piątego najwyższego wzrostu ze wszystkich sieci z pierwszej dwudziestki.

Po ogłoszeniu, Stephen Hamlet, dyrektor generalny Russell Bedford, powiedział: „Jestem niezmiernie dumny ze wszystkiego, co zostało osiągnięte przez sieć w ciągu ostatnich dwóch lat. Kiedy dołączałem do Russell Bedford w 2017 roku, wiedziałem, że istnieją mocne podstawy, na których możemy się rozwijać. Nasze konsekwentne działania na rzecz polepszenia sieci i rozwoju marki doprowadziły nas do zdobycia ponad 30 nowych członków w ciągu ostatnich dwóch lat i do osiągnięcia rekordowego wzrostu liczby rekomendacji w zeszłym roku – o 35% w całej sieci.

Nasz ruch w górę w tabeli rankingowej IAB jest odbiciem tych wszystkich wielkich osiągnięć i ciężkiej pracy. Jestem wdzięczny mojemu zespołowi wspierającemu i naszemu prezesowi, wspomaganemu przez radę dyrektorów.

Często mówimy o wielkości i liczbach i pozycje rankingowe są rzeczywiście ważne, ale najważniejsze jest aby utrzymać wysoką jakość i uzyskać najbardziej odpowiedni zasięg dla naszej sieci na całym świecie. Wyższe miejsce w rankingu promuje jeszcze silniejszą pozycję, którą zajmujemy jako grupa przyciągająca firmy, chcące się rozwijać i oferować więcej swoim klientom.

To fantastyczna wiadomość dla Russell Bedford i nie mogę się doczekać kolejnego pięknego roku”.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 49

Nowości, zmiany to hasło przewodnie tego numeru. Z początkiem roku weszło ich sporo, a kolejne już przebierają nóżkami, aby zarzucić nas papierologią i problemami. Staramy się je Państwu nie tylko wymieniać, ale też opisywać, jak też je komentować.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Są konkrety w sprawie prac nad przepisami dotyczącymi uproszczonej procedury uzyskiwania porozumienia cenowego (APA… https://t.co/Q43jCIIq4z
12hreply
RB__Poland Russell Bedford wzmacnia sieć w Ameryce Łacińskiej - Russell Bedford Poland https://t.co/uDIw1tYRk0
RB__Poland Czy nowa matryca podatku VAT rozwiąże problem producentów lodów?  - Russell Bedford Poland https://t.co/wV1bIBoY4B
RB__Poland Rozliczanie wydatków na gastronomię w kosztach uzyskania przychodów  - Russell Bedford Poland https://t.co/qWcbgIqQGU