poniedziałek, 18 luty 2019 00:32

Russell Bedford przeskakuje na 17. miejsce w światowym rankingu sieci IAB

Międzynarodowy Biuletyn Rachunkowości (IAB) opublikował relację ze Światowego Badanie 2019 roku, ujawniającego międzynarodowe rankingi globalnych sieci księgowych. Russell Bedford International znalazł się w dwudziestce najlepszych, zajmując 17 miejsce. W ciągu ostatnich dwóch lat Russell Bedford doświadczył piątego najwyższego wzrostu ze wszystkich sieci z pierwszej dwudziestki.

Po ogłoszeniu, Stephen Hamlet, dyrektor generalny Russell Bedford, powiedział: „Jestem niezmiernie dumny ze wszystkiego, co zostało osiągnięte przez sieć w ciągu ostatnich dwóch lat. Kiedy dołączałem do Russell Bedford w 2017 roku, wiedziałem, że istnieją mocne podstawy, na których możemy się rozwijać. Nasze konsekwentne działania na rzecz polepszenia sieci i rozwoju marki doprowadziły nas do zdobycia ponad 30 nowych członków w ciągu ostatnich dwóch lat i do osiągnięcia rekordowego wzrostu liczby rekomendacji w zeszłym roku – o 35% w całej sieci.

Nasz ruch w górę w tabeli rankingowej IAB jest odbiciem tych wszystkich wielkich osiągnięć i ciężkiej pracy. Jestem wdzięczny mojemu zespołowi wspierającemu i naszemu prezesowi, wspomaganemu przez radę dyrektorów.

Często mówimy o wielkości i liczbach i pozycje rankingowe są rzeczywiście ważne, ale najważniejsze jest aby utrzymać wysoką jakość i uzyskać najbardziej odpowiedni zasięg dla naszej sieci na całym świecie. Wyższe miejsce w rankingu promuje jeszcze silniejszą pozycję, którą zajmujemy jako grupa przyciągająca firmy, chcące się rozwijać i oferować więcej swoim klientom.

To fantastyczna wiadomość dla Russell Bedford i nie mogę się doczekać kolejnego pięknego roku”.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Brak zgody na dokonanie czynności na rzecz członka zarządu spółki nie powoduje nieważności czynności dokonanej na r… https://t.co/BjWsybo7j4
RB__Poland Nowe przepisy dotyczące magazynu call-off stock już obowiązują - Russell Bedford https://t.co/t0wGajH6KO
RB__Poland @PolskaPolicja Policja nie powinna pozwalać na komentarze bazujące na mowie nienawiści, a pod tymi dwoma wybiórczym… https://t.co/rMglFDjqmQ
RB__Poland Feedforward zamiast feedbacku – jak zwiększyć efektywność organizacji - Russell Bedford https://t.co/UYkn6qWxBx