wtorek, 22 styczeń 2019 21:31

Zabezpieczymy Twoją firmę przed stratami w wyniku postępowania podatkowego lub kontroli skarbowej

Zespół naszych doświadczonych specjalistów, w tym radców prawnych i doradców podatkowych, doskonale znający przepisy prawa procesowego i materialnego, dopilnuje aby kontrola czy postępowanie podatkowe przebiegły bez zarzutu. Dobierzemy plan działania, który ochroni interesy klienta. 

Organy podatkowe mają do dyspozycji liczne środki służące do weryfikacji metod realizacji zobowiązań finansowych ciążących na podatniku. Ale też przedsiębiorca biorący udział w postępowaniu dotyczącym rozliczania podatków, może wykorzystać pewne regulacje prawne, celem zabezpieczenia swoich interesów. Warto wiedzieć o uprawnieniach przysługujących stronie kontroli lub postępowania podatkowego. Ta podstawowa wiedza jest niezbędna do tego, aby wyjść z tej sytuacji obronną ręką. Jednakże trzeba też pamiętać o tym, że otoczenie prawne, szczególnie z zakresu prawa podatkowego, nieustannie się zmienia, jest pełne niuansów i zawiłości. Jako przedsiębiorcy powinniśmy znać podstawy, ale w razie szerzej zakrojonej kontroli czy komplikującego się postępowania podatkowego – lepiej jest oddać sprawy w ręce wykwalifikowanych doradców. Russell Bedford zapewnia Państwu w takich wypadkach specjalistów najwyższej klasy, praktykujących, a więc pozostających w ciągłej styczności ze zmianami w sferze podatków. Najlepiej świadczy o nas bogate portfolio klientów i stopień trudności spraw, w których bierzemy udział. 

Proponowane przez nas usługi obejmują m. in.:

  • reprezentowanie przed wszystkimi organami prowadzącymi postępowanie,

  • udział w rozprawach przed sądami wszystkich instancji włącznie z Sądem Najwyższym,

  • wsparcie merytoryczne przy kompletowaniu odpowiednich dokumentów źródłowych,

  • sporządzanie pism procesowych

  • udzielanie porad, sporządzanie opinii, opracowanie strategii obrony,

  • analiza zagrożeń wynikających z materiału dowodowego sprawy,

  • udział w negocjacjach,

  • zaskarżanie postanowień organów skarbowych.

Dzięki fachowej pomocy udzielanej przez naszych ekspertów podatnik ma zapewnioną profesjonalną obsługę na każdym etapie postępowania i kontroli. Umiejętność wykorzystania przez zatrudnionych u nas radców prawnych i doradców podatkowych narzędzi prawnych gwarantuje skuteczną obronę Państwa interesów. 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 54

Przełomowe zmiany w kodeksie karnym czekają na podpis Prezydenta. Rewolucja nadciąga także w zakresie postępowania cywilnego. Prawo, to doskonałe remedium na nudę, uatrakcyjnia leniwy czas urlopowy.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Z cyklu: wpisz w kalendarz 26 lipca 📝 📌 przesłanie JPK_VAT za lipiec 📌złożenie VAT (VAT-7, VAT-7K, VAT-8, VAT-12) 📌… https://t.co/zlkoeTg6P4
40mreply
RB__Poland Członkostwo w radzie nadzorczej spółki komandytowo-akcyjnej członka pozbawionego prawa reprezentowania spółki  - Ru… https://t.co/7lOWlc3Sj1
23hreply
RB__Poland Komentarz do uchwały Sądu Najwyższego dotyczącej przejścia udziałów w użytkowaniu wieczystym w wyniku połączenia pr… https://t.co/hDxDgiJ00o
RB__Poland API Wykazu podatników VAT - Russell Bedford Poland https://t.co/CY0AGso8En