poniedziałek, 21 styczeń 2019 12:11

Sieć RBI przyjmuje firmę z Holandii

Russell Bedford International ogłosił mianowanie Van der Meer Accountants z Groningen w Holandii jako nowego członka sieci.

Założona w 1979 r. i mająca siedzibę w północno-wschodniej Holandii, Van der Meer specjalizuje się w branży rolniczej i medycznej. Firma ma wielu klientów, pzreprowadzających międzynarodowe operacje w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji. Koncentruje się na rachunkowości, zgodności podatkowej i doradztwie.

Dyrektor generalny Russell Bedford stwierdził: „nominacja Van der Meera jest fantastycznym poszerzeniem sieci w Holandii. Specjalistyczna wiedza i międzynarodowa baza klientów Van der Meer niewątpliwie okaże się wartościowa dla naszych członków. Chciałbym serdecznie powitać tę firmę i zaznaczyć, że jest to już 4. nowa firma członkowska w nowym roku!"

Grady Hofstra, dyrektor Van der Meer, dodał: „ponieważ nasi klienci coraz częściej wymagają globalnego wsparcia, ponieważ ich firmy rozwijają się ponad granicami, członkostwo w globalnej sieci było ważnym krokiem w kierunku rozwoju także naszej firmy. Dołączenie do sieci, która jest tak zaangażowana w jakość usług i ciągłą globalną ekspansję, jest ekscytującym momentem dla Van der Meer”.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 48

Powoli zapowiadane zmiany wymierzone w przestępców podatkowych stają się faktem. I zgodnie z przewidywaniami uderzają rykoszetem w uczciwie prowadzone firmy. STIR funkcjonuje już od kilku miesięcy i nie jest wolny od wad. Analizując transakcje bankowe, wybiera te, które wyglądają podejrzanie.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland McDoland's zakrztusił się burgerem od SuperMaca - gigant przegrywa spór o znak towarowy przez niewystarczający mate… https://t.co/vNvMEMbTUL
RB__Poland ,,Miłość jest jak biznes - to nie chwilowe zauroczenie, ale długotrwałe budowanie relacji pomiędzy partnerami." Zes… https://t.co/Q8qyu3OH9N
RB__Poland Znak towarowy jako jeden z podstawowych elementów strategii biznesowej przedsiębiorstw  - Russell Bedford Poland https://t.co/g2VlH4GuRl
RB__Poland Organ udzielający indywidualnej interpretacji podatkowej także posiada obowiązek oceny zgodności prawa krajowego z… https://t.co/OpWp5lL1DD