poniedziałek, 21 styczeń 2019 12:11

Sieć RBI przyjmuje firmę z Holandii

Russell Bedford International ogłosił mianowanie Van der Meer Accountants z Groningen w Holandii jako nowego członka sieci.

Założona w 1979 r. i mająca siedzibę w północno-wschodniej Holandii, Van der Meer specjalizuje się w branży rolniczej i medycznej. Firma ma wielu klientów, pzreprowadzających międzynarodowe operacje w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji. Koncentruje się na rachunkowości, zgodności podatkowej i doradztwie.

Dyrektor generalny Russell Bedford stwierdził: „nominacja Van der Meera jest fantastycznym poszerzeniem sieci w Holandii. Specjalistyczna wiedza i międzynarodowa baza klientów Van der Meer niewątpliwie okaże się wartościowa dla naszych członków. Chciałbym serdecznie powitać tę firmę i zaznaczyć, że jest to już 4. nowa firma członkowska w nowym roku!"

Grady Hofstra, dyrektor Van der Meer, dodał: „ponieważ nasi klienci coraz częściej wymagają globalnego wsparcia, ponieważ ich firmy rozwijają się ponad granicami, członkostwo w globalnej sieci było ważnym krokiem w kierunku rozwoju także naszej firmy. Dołączenie do sieci, która jest tak zaangażowana w jakość usług i ciągłą globalną ekspansję, jest ekscytującym momentem dla Van der Meer”.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Feedforward zamiast feedbacku – jak zwiększyć efektywność organizacji - Russell Bedford https://t.co/UYkn6qWxBx
22hreply
RB__Poland RB Magazine numer 66 - zapraszamy do pobierania za darmo https://t.co/6vybR1p617 https://t.co/8Pt3AgJ8k7
RB__Poland Russell Bedford kontynuuje ekspansję w Afryce - Russell Bedford https://t.co/gdO2jpjBLV
RB__Poland Podwyższenie kapitału zakładowego z innych kapitałów spółki jest dochodem z udziału w jej zyskach (PIT) - Russell B… https://t.co/xDu3ObSmI3