poniedziałek, 07 styczeń 2019 15:00

RBI wzmacnia sieć na Bliskim Wschodzie

Russell Bedford International ogłosił nominację firmy Sheikh Qasem International / Bayt Al Hekmah z Amman w Jordanii jako firmy członkowskiej.

Sheikh Qasem International / Bayt Al Hekmah, grupa z siedzibą w Ammanie, została założona w 2015 roku i ma około 160 klientów, obejmujących wiele sektorów biznesowych, w tym nieruchomości, hotele, restauracje i bankowość. Grupa koncentruje się na audycie i zapewnia audyt, audyt wewnętrzny, doradztwo podatkowe, doradztwo finansowe i doradztwo biznesowe. Praktyka audytorska w firmie jest licencjonowana do przeprowadzania kontroli wszystkich rodzajów podmiotów, w tym organizacji pozarządowych.

„Cóż za fantastyczny sposób na wejście w 2019 roku – komentuje nominację Stephen Hamlet, dyrektor generalny Russell Bedford. – Z niecierpliwością czekam na spotkanie z zespołem podczas naszych nadchodzących wydarzeń i życzę im powodzenia, ponieważ przyzwyczaili się do nowej pozycji Russell Bedford International na Bliskim Wschodzie. Witamy!”

Mahmud A. Qasem, partner zarządzający w Sheikh Qasem International, dodaje: „Dołączając do tej fantastycznej globalnej sieci, jesteśmy pełni entuzjazmu i podekscytowani nowymi perspektywami, jakie otwierają się w 2019 roku w wyniku naszego nowego członkostwa. Chętnie zaczniemy budować relacje z innymi członkami RBI na całym świecie, aby jeszcze lepiej wspierać potrzeby naszych klientów.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 50

50 numer naszego miesięcznika to okazja do podsumowań. Już od ponad czterech lat przygotowujemy informacje o najważniejszych zmianach w prawie, a grono naszych czytelników ciągle się powiększa.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Wyrok TSUE zmieni zasady rozliczania kart paliwowych  - Russell Bedford Poland https://t.co/F9BSlsRmvf
RB__Poland W sektorze prawno-podatkowym brakuje odpowiednich kandydatów do pracy  - Russell Bedford Poland https://t.co/jH53o1Uk7w
RB__Poland Doradcy podatkowi: wprowadźmy mediacje w relacji urząd-podatnik - Russell Bedford Poland https://t.co/IsCp1JBKxh
RB__Poland Prawda bywa dziwniejsza od fikcji prawnej – zmiany w zakresie doręczania pism procesowych  - Russell Bedford Poland https://t.co/iK6PkE5qPd