czwartek, 03 styczeń 2019 07:40

Niesamowity rok grupa Russell Bedford zakończyła rekrutacją nowego członka w Chicago

Trwa imponujący wzrost marki RBI. Pod koniec roku do grona najlepszych firm konsultingowych przyjęliśmy Cray, Kaiser Ltd. z Chicago, tym samym wzmacniając reprezentację w Ameryce Północnej.

Założona w 1972 r. Firma Cray, Kaiser Ltd., jest multidyscyplinarną firmą księgową, która koncentruje się na firmach rodzinnych. Jest również wiodącym sponsorem Rady Biznesu Rodzinnego w Chicago na DePaul University. Obszary kompetencji Kaisera obejmują: usługi audytu i atestowania, doradztwo strategiczne, planowanie sukcesji, planowanie podatkowe, wycenę biznesu i usługi księgowe. Klienci firmy zajmują się głównie produkcją, dystrybucją, sprzedażą hurtową, budową, nieruchomościami, franczyzą, non-profit, planem świadczeń i branżami usługowymi.

Stephen Hamlet, dyrektor generalny Russell Bedford, podsumowuje nową nominację następująco: „cieszę się, że mogłem zakończyć rok na tak wysokim poziomie i powitać Cray, Kaiser jako naszego członka w Ameryce Północnej; co jest rezultatem znacznych wysiłków na rzecz rozwoju sieci w tym regionie. Kiedy spotkałem dwóch partnerów firmy Cray, Kaiser podczas ostatnich inwentów organizowanych przez Russell Bedford, uderzył mnie ich entuzjazm i chęć rozwoju. Cray, Kaiser idealnie pasuje do naszej ambitnej międzynarodowej sieci. Z niecierpliwością oczekuję na rozkwit firmy wśród naszych pozostałych członków”.

James K. Scherzinger, partner w Cray, Kaiser Ltd., dodał: „jesteśmy podekscytowani możliwościami, które czekają nas w wyniku naszego nowego członkostwa. Nasze powiązanie z wiodącą globalną marką jest dokładnie tym rodzajem wsparcia, którego szukaliśmy jako bardzo ambitna firma. Zamierzamy wykorzystać wszystkie możliwości, jakie nam ono daje, w celu wsparcia naszych celów biznesowych. Utrzymywanie wysokiego poziomu i oferowanie naszym klientom dostępu do kompleksowych usług globalnych, jest kluczową korzyścią płynącą z członkostwa. Zaczynamy już budować relacje z innymi członkami na całym świecie”.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 49

Nowości, zmiany to hasło przewodnie tego numeru. Z początkiem roku weszło ich sporo, a kolejne już przebierają nóżkami, aby zarzucić nas papierologią i problemami. Staramy się je Państwu nie tylko wymieniać, ale też opisywać, jak też je komentować.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Rozliczanie wydatków na gastronomię w kosztach uzyskania przychodów  - Russell Bedford Poland https://t.co/qWcbgIqQGU
10hreply
RB__Poland Russell Bedford Audyt jednogłośnie wybrany na Audytora FinansowegoSkandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej (SPCC) -… https://t.co/Uv4PnB0Svs
RB__Poland Mecenas @AndrzejDmowski komentuje dla tygodnika @TygodnikWPROST bezprawne przetrzymywanie w areszcie Michała Lisiec… https://t.co/aAMBHO0OT7
RB__Poland RT @RB__KTC: Russell Bedford Leaps To 17th Place In IAB World Ranking Of Global Networks. CEO, @StephenHamlet1 said: “I am immensely proud…