czwartek, 27 grudzień 2018 21:04

Russell Bedford publikuje wyniki za 2018 rok - ponad 18-procentowy wzrost sieci 

Russell Bedford ogłosił, że w 2018 sieć wzrosła o 18,2 %, na co  złożyło się m.in. wdrożenie nowej strategii rekrutacji. Skuteczne wprowadzenie strategii rekrutacyjnej przełożyło się na dochód z opłat rzędu  0,5 mld USD.

Accountancy Age, wiodące źródło wiadomości i analiz dla księgowych, podało, że międzynarodowe grupy wzrosły ogółem o 10%, co oznacza, iż wzrost Russella Bedforda prawie podwoił ten wskaźnik. CEO Russell Bedford,  Stephen Hamlet, powiedział: "rok 2018 był bez wątpienia udanym rokiem dla nas. Tak naprawdę przez całe 20 miesięcy, w czasie których pełniłem funkcję dyrektora generalnego, nieprzerwanie osiągaliśmy znaczący wzrost we wszystkich naszych regionach. Obserwowanie jak nasza ciężka praca i konsekwencja przynoszą wymierne rezultaty, było niezmiernie satysfakcjonujące. Z niecierpliwością czekam na wyzwania nowego, 2019 roku, wierząc, iż uda się nam powtórzyć tegoroczny sukces, a wszyscy nasi klienci będą zadowoleni z naszego wsparcia".

35% wzrost liczby poleceń w kontekście całej sieci pokazał, że w dobie postępującej globalizacji, wzrasta zapotrzebowanie na usługi księgowe dla przedsiębiorstw na całym świecie. Naturalnie przynajmniej częściowo wzrost ten był napędzany przez wprowadzenie 20 nowych członków. Komentując ten wynik dla International Accounting Bulletin Stephen Hamlet powiedział: "nasze rekomendacje wzrosły z powodu postępującej globalizacji i niezbędnej dla wielu firm potrzeby dostępu do światowych rynków. Spowodowało to wzrost pracy naszych obecnych członków i pomogło im również w rozwoju i dalszym doskonaleniu ich działalności. Dlatego zawsze powtarzamy  - warto przchodzić na nasze konferencje, spotykać się z ludźmi, aangażować się i korzystać z nowych możliwości".

Dodał, że zwiększone zapotrzebowanie na doradztwo podatkowe i konsulting podatkowy jest zjawiskiem globalnym, napędzającym wzrost gospodarczy. "Księgowi stają się ważnymi i godnymi zaufania doradcami dla każdej firmy. Doprowadziło to do zwiększenia nakładu pracy w wielu z naszych firm. Niektóre zainwestowały również w zaawansowane technologie i usługi, których poszukują nowoczesne firmy". Nie da się bowiem zaprzeczyć, że technologia wywiera duży wpływ na każdy zawód. W ostatnim wywiadzie dla Accountancy Age Stephen podkreślił, że tylko kombinacja wykorzystania technologii i rekrutacji właściwych ludzi zapewni nadążanie za tymi zmianami. Dodał także: "tradycja jest dobra, ale ci, którzy będą się jej kurczowo trzymać, nie inwestując w technologie i młodych, elastycznych pracowników, mogą nie przetrwać na rynku".

Plany na przyszłość

Stephen dodał, że w 2019 r. sieć będzie poszukiwać możliwości przyjęcia nowych klientów z niektórych rozwijających się gospodarek. Chciałby również położyć nacisk na ugruntowanie dobrej pozycji w nowych regionach, a także na zapewnienie dotychczasowym klientom jeszcze lepszych usług, w tym webinariów, konferencji, specjalistycznych publikacji itd. Ze swojej strony Stephen Hamlet ma zamiar nadal podróżować i poznawać jeszcze lepiej swoich klientów, by upewnić się, że grupa spełnia ich oczekiwania, a nawet je przewyższa.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Brak zgody na dokonanie czynności na rzecz członka zarządu spółki nie powoduje nieważności czynności dokonanej na r… https://t.co/BjWsybo7j4
RB__Poland Nowe przepisy dotyczące magazynu call-off stock już obowiązują - Russell Bedford https://t.co/t0wGajH6KO
RB__Poland @PolskaPolicja Policja nie powinna pozwalać na komentarze bazujące na mowie nienawiści, a pod tymi dwoma wybiórczym… https://t.co/rMglFDjqmQ
RB__Poland Feedforward zamiast feedbacku – jak zwiększyć efektywność organizacji - Russell Bedford https://t.co/UYkn6qWxBx