czwartek, 27 grudzień 2018 21:04

Russell Bedford publikuje wyniki za 2018 rok - ponad 18-procentowy wzrost sieci 

Russell Bedford ogłosił, że w 2018 sieć wzrosła o 18,2 %, na co  złożyło się m.in. wdrożenie nowej strategii rekrutacji. Skuteczne wprowadzenie strategii rekrutacyjnej przełożyło się na dochód z opłat rzędu  0,5 mld USD.

Accountancy Age, wiodące źródło wiadomości i analiz dla księgowych, podało, że międzynarodowe grupy wzrosły ogółem o 10%, co oznacza, iż wzrost Russella Bedforda prawie podwoił ten wskaźnik. CEO Russell Bedford,  Stephen Hamlet, powiedział: "rok 2018 był bez wątpienia udanym rokiem dla nas. Tak naprawdę przez całe 20 miesięcy, w czasie których pełniłem funkcję dyrektora generalnego, nieprzerwanie osiągaliśmy znaczący wzrost we wszystkich naszych regionach. Obserwowanie jak nasza ciężka praca i konsekwencja przynoszą wymierne rezultaty, było niezmiernie satysfakcjonujące. Z niecierpliwością czekam na wyzwania nowego, 2019 roku, wierząc, iż uda się nam powtórzyć tegoroczny sukces, a wszyscy nasi klienci będą zadowoleni z naszego wsparcia".

35% wzrost liczby poleceń w kontekście całej sieci pokazał, że w dobie postępującej globalizacji, wzrasta zapotrzebowanie na usługi księgowe dla przedsiębiorstw na całym świecie. Naturalnie przynajmniej częściowo wzrost ten był napędzany przez wprowadzenie 20 nowych członków. Komentując ten wynik dla International Accounting Bulletin Stephen Hamlet powiedział: "nasze rekomendacje wzrosły z powodu postępującej globalizacji i niezbędnej dla wielu firm potrzeby dostępu do światowych rynków. Spowodowało to wzrost pracy naszych obecnych członków i pomogło im również w rozwoju i dalszym doskonaleniu ich działalności. Dlatego zawsze powtarzamy  - warto przchodzić na nasze konferencje, spotykać się z ludźmi, aangażować się i korzystać z nowych możliwości".

Dodał, że zwiększone zapotrzebowanie na doradztwo podatkowe i konsulting podatkowy jest zjawiskiem globalnym, napędzającym wzrost gospodarczy. "Księgowi stają się ważnymi i godnymi zaufania doradcami dla każdej firmy. Doprowadziło to do zwiększenia nakładu pracy w wielu z naszych firm. Niektóre zainwestowały również w zaawansowane technologie i usługi, których poszukują nowoczesne firmy". Nie da się bowiem zaprzeczyć, że technologia wywiera duży wpływ na każdy zawód. W ostatnim wywiadzie dla Accountancy Age Stephen podkreślił, że tylko kombinacja wykorzystania technologii i rekrutacji właściwych ludzi zapewni nadążanie za tymi zmianami. Dodał także: "tradycja jest dobra, ale ci, którzy będą się jej kurczowo trzymać, nie inwestując w technologie i młodych, elastycznych pracowników, mogą nie przetrwać na rynku".

Plany na przyszłość

Stephen dodał, że w 2019 r. sieć będzie poszukiwać możliwości przyjęcia nowych klientów z niektórych rozwijających się gospodarek. Chciałby również położyć nacisk na ugruntowanie dobrej pozycji w nowych regionach, a także na zapewnienie dotychczasowym klientom jeszcze lepszych usług, w tym webinariów, konferencji, specjalistycznych publikacji itd. Ze swojej strony Stephen Hamlet ma zamiar nadal podróżować i poznawać jeszcze lepiej swoich klientów, by upewnić się, że grupa spełnia ich oczekiwania, a nawet je przewyższa.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 50

50 numer naszego miesięcznika to okazja do podsumowań. Już od ponad czterech lat przygotowujemy informacje o najważniejszych zmianach w prawie, a grono naszych czytelników ciągle się powiększa.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Wyrok TSUE zmieni zasady rozliczania kart paliwowych  - Russell Bedford Poland https://t.co/F9BSlsRmvf
RB__Poland W sektorze prawno-podatkowym brakuje odpowiednich kandydatów do pracy  - Russell Bedford Poland https://t.co/jH53o1Uk7w
RB__Poland Doradcy podatkowi: wprowadźmy mediacje w relacji urząd-podatnik - Russell Bedford Poland https://t.co/IsCp1JBKxh
RB__Poland Prawda bywa dziwniejsza od fikcji prawnej – zmiany w zakresie doręczania pism procesowych  - Russell Bedford Poland https://t.co/iK6PkE5qPd