niedziela, 16 grudzień 2018 21:17

Stephen Hamlet, dyrektor generalny RBI, podsumowuje miniony rok w najnowszym nagraniu na kanale RBI Live

2018 rok to pasmo sukcesów Russell Bedford International. Duży wkład w spektakularne osiągnięcia ma Stephen Hamlet, który obejmuje stanowisko CEO grupy. Przywództwo na miarę XXI wieku opiera on na wzmacnianiu więzi międzyludzkich i komunikowaniu różnych kultur.

Ten rok jest wyjątkowy dla RBI, bo obchodzimy okrągłe 35 urodziny. Już samo to, że sieć tak długo utrzymuje się na światowych rynkach, świadczy o jej wysokiej jakości. Poświadczają to także rankingi, w których niezmiennie zajmujemy wysoką pozycję. W tym roku ogromnym sukcesem było uznanie RBI za jedną z trzech największych sieci konsultingowych na świecie podczas tegorocznych prestiżowych Digital Accountancy Awards.

Dzięki wysiłkom między innymi Stephena, który wytrwale odwiedzał wieloletnich członków grupy, jak też wdrażał i witał nowych, wzrost sieci zdecydowanie przyspieszył. Obecnie obejmuje ona: 700 partnerów, 6000 pracowników i 300 biur w 100 krajach. To bilans, który zwiększa apetyt na dalsze eksplorowanie świata w poszukiwaniu innowacyjnych, nowoczesnych firm i ludzi, którym bliskie są ideały Russell Bedford, a mianowicie partnerstwo i korzystna dla wszystkich stron wymiana wiedzy oraz doświadczenia. Dzięki tym wartościom udaje się rozwiązać każdy problem. Dzięki nim stajemy się lepsi i możemy ciągle iść do przodu

Po roku sukcesów i ciężkiej, ale też satysfakcjonującej pracy możemy cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem i celebrować w spokoju czas świąt.

Zobacz najnowszy film na kanale RBI Live 

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 47

Rok 2018 upłynął pod hasłem automatyzacji, RODO i walki z wyłudzeniami VAT. Rządy – polski i unijny – nałożyły na przedsiębiorców i instytucje nowe, rewolucyjne obowiązki. Jednolity plik kontrolny objął wszystkich płatników, a split payment wymusił radykalną zmianę zasad postępowania u wielu firm.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Sieć RBI przyjmuje firmę z Holandii - Russell Bedford Poland https://t.co/JTMJFOn1Bo
RB__Poland Proces cywilny coraz droższy - Russell Bedford Poland https://t.co/ywlww90ZVE
RB__Poland Napoje roślinne z wyższą stawką VAT. Zmiana, która uderza w alergików - Russell Bedford Poland https://t.co/x4IJfieezG
RB__Poland Ujawnianie schematów podatkowych nie leży w niczyim interesie - Russell Bedford Poland https://t.co/dKp5aVjPSO