środa, 05 grudzień 2018 09:26

RBI stawia na młodych. Menadżerowie i młodzi partnerzy grupy spotkali się w Maladze

W dniach 30 listopada - 1 grudnia 2018 r. w słonecznej Maladze menadżerowie i młodzi partnerzy z naszych firm członkowskich z całego świata spotkali się, aby porozmawiać o swoich firmach i przejść szkolenia negocjacyjne oraz zarządcze, w tym dotyczące delegowania i zarządzania wydajnością przedsiębiorstwa. 

Po przyjęciu powitalnym każdy z delegatów 30 firm członkowskich przedstawił swoją działalność. Następnie Anabel Salinas, reprezentująca grupę Russell Bedford España, przedstawiła doskonały przykład tego, w jaki sposób firmy członkowskie Russell Bedford mogą z powodzeniem wdrożyć markę Russell Bedford. Anabel omówiła plany Russell Bedford España dotyczące rozwoju w związku z szerszą strategią rozwoju Russella Bedforda International, oparte na tworzeniu zintegrowanej sieci w Hiszpanii.

Spotkanie menadżerów i młodych partnerów to niewątpliwie jedno z moich ulubionych wydarzeń w kalendarzu Russell Bedford – podsumowuje Stephen Hamlet, CEO RBI. – Uwielbiam spotykać wschodzące gwiazdy w sieci, które nie zawsze mają okazję uczestniczyć w naszych większych, globalnych konferencjach

Dyrektor generalny Russell Bedford, Stephen Hamlet, prześledził aktualizację sieci, dając delegatom szansę usłyszenia, co dzieje się w Russell Bedford na całym świecie w ostatnich miesiącach.

Następnie Stephen prowadził warsztaty i grupową dyskusję na temat brandingu i marketingu, dając okazję do dyskusji o tym, jak efektywniej korzystać z marki i jak najlepiej wykorzystać członkostwo w sieci. Uczestnicy dowiedzieli się, że marka sieci jest czymś więcej niż tylko logo. Obejmuje wykorzystanie zasobów marketingowych Russell Bedford, przy czym wszystkie firmy członkowskie powinny zaangażować się w promowanie najważniejszych założeń grupy; z naciskiem na najwyższej jakości obsługę klienta i autentyczne podejście do relacji z klientem.

Po obiedzie Angus Farr z Training Counts, profesjonalnego dostawcy szkoleń i coachingu, przeprowadził sesję na temat umiejętności wymaganych do skutecznego negocjowania. Następnie odbyło się zabawne i interaktywne studium przypadku, podczas którego delegaci mieli okazję pracować w zespołach, wykorzystując swoje umiejętności negocjacyjne w praktyce.

Aby zakończyć produktywny pierwszy dzień, delegaci spotkali się na kolację, drinki i rozrywkę w Vino Mio; nowoczesnej restauracji w historycznym centrum Malagi ze spektakularnym tarasem u stóp Teatru Cervantesa. Goście mogli cieszyć się występami flamenco na żywo, a także poznawać nowych kolegów i koleżanki.

Drugiego dnia spotkanie kontynuował Angus, który skupił się na zarządzaniu zespołem – wprowadzaniu nowych pomysłów w zarządzaniu kadrą, delegowaniu i zarządzaniu wydajnością. Spotkanie zakończyło się podsumowaniem, a następnie lunchem. 

„Spotkanie menadżerów i młodych partnerów to niewątpliwie jedno z moich ulubionych wydarzeń w kalendarzu Russell Bedford – podsumowuje Stephen Hamlet, CEO RBI. – Uwielbiam spotykać wschodzące gwiazdy w sieci, które nie zawsze mają okazję uczestniczyć w naszych większych, globalnych konferencjach. Głęboko wierzę w sens pielęgnowania naszych młodych talentów. Podczas takich wydarzeń słyszymy bezpośrednio od młodych profesjonalistów jak przewidują przyszłość tego zawodu. Możemy także wiele się od nich nauczyć!” 

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 54

Przełomowe zmiany w kodeksie karnym czekają na podpis Prezydenta. Rewolucja nadciąga także w zakresie postępowania cywilnego. Prawo, to doskonałe remedium na nudę, uatrakcyjnia leniwy czas urlopowy.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Russell Bedford a ceny transferowe – pomożemy twojej firmie uniknąć kłopotów - Russell Bedford Poland https://t.co/Qdfzxoj272
2hreply
RB__Poland 54. numer #RBMagazine już dostępny Szczególny nacisk położyliśmy na zmiany w prawie karnym, które mają zostać wprow… https://t.co/yBgXMgyq5Q
6hreply
RB__Poland NSA: Kupony rabatowe od Allegro to nie przychód - Russell Bedford Poland https://t.co/JoIGhk04L0
RB__Poland Zabezpiecz się przed ryzykiem finansowania terroryzmu - Russell Bedford Poland https://t.co/9SGhFTiQZm